08.06.2006 06:43    

Raskolnikov
İlk mesajım acele ile hatch hakkında bir soru idi...

2. Mesajımı da tanışma amaçlı atayım fazla geç olmadan...

İnş.Müh. yim , adım Ferhan... Yaş 34 ...

Autocad i ACAD10 da öğrenen biri olarak , şu içinde bulunduğumuz sitenin başlı bir vaha olduğunu düşünüyorum...
Ben autocad ile çalışmaya başladığımda tekerlekli mousler , acad tabletleri vardı , 486 işlemciler , 8 rem ler vardı... Şimdi ise her türlü donanım ve bilgi mevcut . Klasik deyimle ; "Şimdiki nesil" çok şanslı...

Site de emeği geçenlere teşekkürler...

08.06.2006 10:31    

architect111
aramıza hoş geldiniz bilgilerini esirgemeyeceginizi umut ediyorum tekrar hoş geldiniz diyorum iyi günler

08.06.2006 10:39    

Raskolnikov
*acad10 ve acad12 lerde nesne seçip sağ tuş copy/paste yoktu. Başka bir çizimden transfer mutlaka insert ile yapılırdı.
*Ekranda seçim tabletleri yoktu. Ya üst menüden ya da klavyeden konut girişi yapılırdı..
*Yanlış anımsamıyorsam bir ara mirrtext i sıfırlama seçeneği yoktu. Mirror yaparken yazıları silip aynalardık...
*Dimension lar alabildiğine karışık , bir style oluşturmak ölümdü...
*Bol bol fatal error mevcuttu...
..............

Bunlar ilk aklıma gelenler...

09.06.2006 19:59    

bektas001
site ilk kurulduğunda bu kadar ilerleyeceğini sanmıyordum. autocad 10 ile çizim yapmaya başladım. (dos versiyonu) o zamanlar 6 disket tutuyordu topu topu. o günden bu güne tüm versiyonları kullandım. bunun yanında parametrik ve unsur tabanlı diğer ürünleri de kullanıyorum. her seferinde farklı ihtiyaçlara eninde sonunda çözümler hep geldi. noktanın imzasına katılıyorum. çizilemeyen hiçbirşey yoktur.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.77 saniye - Sorgu: 52 - Ortalama: 0.0148 saniye