05.03.2009 06:52    

mikemoon
arkadaşlar solidworks 2009 photoview de ışık ayarı sahne ayarları yapabiliyormuyuz ben bulamadım da yapılıyor ise nasıl yapabiliriz şimdiden teşekkürler

03.05.2009 17:00    

delirendeli
arkadaşım ilk önce photoworks ü açmalısın ( tolls-add ins-photoworks) daha sonra customize den photoworks ü çağır. appearances den lights var ordan çeşitli seçenekler var onu seç daha sonra unsur ağacından ışık ayarlarını yapabilirsin

gelellim sahe ayarlarına scenes ten üç seçenek var basic, studio ve presentation bunların için den uygun olanı seçtikten sonra yine unsur ağacından sahne ayarlarını yapabiliyosun

unsur ağacını üstünde lights camera and scene klasörü var onu tıklayıp scene işlem tamam

10.05.2009 17:00    

tulayyy
merhaba yardıma ihtiyacım var. solid worksde render yapıyorum ama sahneye ağaç ekleyemiyorum nasıl yapacagım bilgisi olan lütfen yardım edebilirmi çok acil

10.10.2009 11:05    

delirendeli
ağaç mı ? :D nasıl yani ağaç deseni mi yoksa bildiğimiz ağacı mı sahneye oturtacaksın ?

ki eğer öle ise solid de öle hazır ağaç modekli yok diye biliyorum. fakat farklı yollardan bunu halledebilirsin.

resim atarak falan , ama ben ce maxte yap sonra solide import et ;)

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.908 saniye - Sorgu: 51 - Ortalama: 0.01781 saniye