22.02.2009 10:37    

savaskilicaslan
merhaba arkadaşlar
ben işletme mezunuyum
bilgisayarla aram iyi ama autocad sıfır, tamamen yabancıyım
bu programı öğrenmeye karar verdim. ayrıca 3dsmax'side inşşllah

ne yapmalıyım.
ikisininde cdlerini aldım 2009. kurdum.
nerden başlim.
kursa gidecek durum ve zamanım yok.
kitapla akşamları öğrenim diyorum. kitap almaya karar verdim hangi kitapları önerirsiniz. sizlerden çok acil yardım bekliyorum. saygılarımla

22.02.2009 13:06    

mhtp
teknik resim bilgin yoksa autocadı ogrenmen pek bişey ifade etmez anladıgım kadarıylada yok.ama sırf ögrenmek istiyorum basarırım gibi bi düşüncen varsa herhangi bi autocad tekık resım falan bi kitap al autocadın egitim videoları var sitededen de bulabılırsın olnalrı izle pratık yap bişeyler ögrenirsin.kolay gelsın

22.02.2009 15:01    

savaskilicaslan
peki kitap olarak ne kitabı almalıyım
çünkü bu programı kafama koydum öğrenicem

22.02.2009 16:51    

fırtına böcüğü
bende bu kitap var çok da faydasını görüyorum,tavsiye ederim

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

22.02.2009 18:01    

Uğur İNCE
mhtp arkadasa katılıyorum.. 2 komut öğrenıp iş bulurum hevesindeysen bence vazgeç derım ama hobi dıyorsan ayrı saygılar..

19.09.2009 11:09    

elektrikci123
proje çizimlerinde teknik resmi bilmek şarttır. bazı temel bilgiler olmadan öğrenmek imkansız gibi görünür. ama yapacağın işe göre de dseğişir. ben elektrik projesi çiziyorum çok eski sayılmam bende yeniyim henüz ama gel geleim teknik resim bilgilerini çok kullanıyor değilim okulda harcanan onca zaman benim için kayıptır. çünkü yapacağım iş ile öğrendiğim bilgi arasında büyük fdarklarda var. ama bu türk eğitim sistemi olduğu için 1-2 yıl sonra yapacağın işin temellerini öğrensen nolucak 15-20 sene sonra lazım olur şimdi sen bunları öğren de lazım olur bi gün diyolar,,
iyi de hocam 5-6 yıl sonra yeni programlar yeni yönetmelikler çıkıyor öğrettiğin bilgiler geçersiz kalıyor bunları kullanamıyorummm :)

evet uzun bi yazı yazdım okuyanlara teşekkürler

öğrenmek isteyip te hevesli olupta yapılamyacak başarılmayacak iş yoktur.. yeter ki yardım alacağın kaynaklar sağlam olsun size başarılar yapabilirsiniz bence çalışmak yeterli :)

arkadaşlar banada bilgisyar destekli elektrik tesisat projesi anlşatan bi kitap lazım klitap ismi biliyorsanız foruma ya da mesaj kutuma gönderebilir misiniz saygılar !

bizim bir şeye ihtiyacımız var o da çALIŞMAK

20.09.2009 15:25    

sadikyasar
eğitim setlerini öneriirim, kurslara vereceğin paranın 10 da 1 öde evinde veya herhhangi bir yerde bilgisayarına tak öğren, programı da bilgisayarına kur uygulamasını yap. hiç kurs, kitapvs uğraşma. tavsiyem

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.192 saniye - Sorgu: 61 - Ortalama: 0.01954 saniye