12.11.2008 08:46    

paloma
slm herkese.ben zwcad in deneme sürümünü yükledim.bana zwcad ile neler yapabileceğimi söyleyebilir misiniz.mesela 2 boyutlu bi autocad çizimini 3 boyuta çevirmenin pratik bir yolu var mı?3 boyut ekranına geçiş autocad gibi mi oluyo. bu bilgilere nerden ulaşabilirim?

12.11.2008 08:50    

mhtp
www.zwcadturkiye.com programla ilgili bilgilere buradan ulasabilirsin.

12.11.2008 09:34    

admin
ZWCAD ile AutoCAD 'in 2 boyutta yaptığı hemen hemen herşeyi yapabilirsiniz, ancak 3 boyutta farklılıklar var. Peki neden ZWCAD diye bir program çıkarıldı? Fiyatı AutoCAD 'in 1/8'i kadar. Bu da AutoCAD satın almak isteyenlere iyi bir alternatif!

ZWCAD'de 3 boyuta geçiş AutoCAD 2006 gibi yani toolbarları açarak kullanabiliyorsunuz. Render, solid, solid editing, surfaces, 3d orbit gibi toolbarları açarak 3 boyutlu çizimler yapabilirsiniz.

27.01.2014 09:58    

Travaci
Program AutoCAD e enyakın alternatif bence :) 2014 de dynamic block özelliği gelmesi ile büyük bir eksiğini kapamış, yanlız array paramentinde biraz zayıf kalmış takılmalar yapıyor. Onun dışında smart mouse özelliği çok güzel, firefox ve chorme da kullandığım mouse gesture eklentisiyle aynı işi görüyor vazgeçilmez eklentilerim arasında :) Birde kendine has teması değil windows un temasını kullanmasını gerektiğini düşünüyorum, 2d drafting de her nekadar güzel gözüksede classic de çirkin bir görünüm alıyor :D yada en azından bu hatasını düzeltmeli. Kısaca AutoCAD alamıyacak durumda olan kimseler için öncelikli bir program. Bu hızla AutoCAD i yetişcek gibi gözüküyor.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.026 saniye - Sorgu: 55 - Ortalama: 0.01865 saniye