05.02.2008 13:26    

0zgur
Askerden yeni geldim,AutoCad i Solid i kurup kendime geliyim dedim :)
Solid i kurarken ilk kurulum da Es gectiğim "Registration Code" yüzünden saatlerdir uğraşıyorum.Durmadan "a problem was encountered accessing the proper security device.The device may be missing or have invalid information.The application will be terminated immediately." şeklindeki mesajı veriyo.Tescilleme kod u yüzünden olduğnu var sayarak programı kalırdım..tekrar kurdun yine aynı hata...Programfiles taki artık solid dosyalarını bile sildim programı kaldırdığımda.Sonra Office paketini kurdum yine aynı hata..3-5 kere kaldırıp kurdum..hep aynı..Bide kurarken Serial kodu kendi tanıyo ilk kurulumda girdiğim için oda ilginç geldi:dozingoff
Yani bi şekilde yaptığım işlemler kaydedilmiş..Başta bi yanlışlık yaptım diyemi olmuyo? pc de internet bağlantısı var diye olabilirmi? yada farklı bir uninstall yolu mu izlemeliyim ? ya da ne öneriyorsunuz ?

yardım etmeye çalışacaklara şimdiden teşekkürler...

05.02.2008 13:43    

ehya
Program satın aldığınız yetkili satış bayii ne danışın..

08.08.2008 17:22    

YeLKoVaN
SORUN ÇÖZÜLDÜ
Bilgisayar diline göre program yüklemek gerekir ben İspanyolca dile İngilizce yüklemeye çalıştım.Aşağıdaki sorunla karşılaşanların dikkatine

Benimde şöyle bir sorunum oldu yardımcı olurmusunuz arkadaşlar?

Visual basic could not be initialized for the applications; the equations and the macros will not work correctly.Do you have enough space in the disc?

Donanımla ilgili bir sorunum yok herşey iyi.

YeLKoVaN (02.09.2008 17:21 GMT)

10.09.2008 12:56    

gulcin-54
yaa ben birşey sorabilirmiyim solidworks 2008 nasıl yüklüyorsunuz ben yükleyemedimmm kurulum bilgilerine göre yüklüyorum olmuyoyardım edebilecek olan varmı?????

10.09.2008 13:45    

mhtp
Alıntı
gulcin-54 :
yaa ben birşey sorabilirmiyim solidworks 2008 nasıl yüklüyorsunuz ben yükleyemedimmm kurulum bilgilerine göre yüklüyorum olmuyoyardım edebilecek olan varmı?????

kurulum bilgilerine göre yüklüyorsanız bi yerde bişeyi eksik yapıyorsunuzdur dikkatlı bi şekilde tekrar deneyin olmuyorsa programı geri iade edin iyi çalışmalar
umarım cok acıl degıldır.size haftasonu yardım edebilirim diye düşünüyorum.

mhtp (10.09.2008 13:51 GMT)

10.09.2008 21:38    

yazgunesi
Alıntı
Benimde şöyle bir sorunum oldu yardımcı olurmusunuz arkadaşlar?

Visual basic could not be initialized for the applications; the equations and the macros will not work correctly.Do you have enough space in the disc?

Visual basic yüklenemiyor yazılım için .. ; makrolar düzgün çalışmaz. Harddiskinizde boş yer varmı ?

Özetle programın yapmaya çalıştığı Visual basic olmadan olmaz eklenti yazılımlar vs.. çalışması gerekiyor. Hardiskinizde boş yer varmı diye soruyor.Benim anladığım bu yani.

15.12.2010 16:53    

romeo_rm
benim de şöyle bir sorunum var setup dosyasına tıkladıktan sonra program kayboluyor.2010 yüklemeye çalışıyorum.sonra hiç bişey olmuyor lisans administrator den de lisans dosyası bulunamadı hatası veriyor.böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum yardım edenlere teşekkür

24.12.2010 09:22    

bkr_ctnky
ya arkadaş aynı sorun bende de var uzun ''a problem was encountered accessing the proper security device.The device may be missing or have invalid information''bende ki solidworks orjinal 2001 benm pc pek iyi değil die onu yüklemek istiyorum bu hatayı veriyo dil seceneğinde ingilizce saten oluyo sen başka bi dil daha sec dio almanca yı sectim bende ama gene aynı hata cıkıyo 1 aydır solid works ü yükleyemedim ya lütfen yardım etsin birisi

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.22 saniye - Sorgu: 63 - Ortalama: 0.01936 saniye