24.11.2007 14:20    

kayzerzhoze
Merhaba, bazı arkadaşlar siteden sadece birşeyler indirmek için üye olup sonrada sadece başları sıkışınca tekrar uğruyorlar.
Bazı sitelerde rastladım, siteye en az "25 mesaj" göndermeyen üyeler linkleri göremiyorlar, bizim siteyede böyle bir uygulama getirilebilir mi?
Ben paylaşımdan yana bir insanım ama siteye katkı sağlamayan biri bu büyük paylaşımı haketmiyor diye düşünüyorum...
Saygılarımla

24.11.2007 14:55    

arzuuuuum
evet bu konu benide rahatsız ediyo.adam gelmiş sormuş soruyu bizler cevap veriyoruz bazıları bi teşekkürü çok görüyolar.bu konu benim bayağı bi canımı sıkıyo sanırım en çokta adminlerin ve o dersi ekleyenleri sinir ediyodur.iyilik edip ders ekliyolar karşılığında ne görüyolar hiç bişey insan bi teşekkür eder. ama nerdeee.sadece bu sitede olan bişey için geçerli değil bu yazdıklarım diğer siteler içinde geçerli.buna bi önle alınması lazım.bazı sitelrede görüyorumda.teşekkür butoınu oluşturmuşlar ama onlar da site kalabalığından başka bi işe yaramıyo.daha iyi bi fikri olan varsa yazsın.

24.11.2007 18:04    

gurbetci178
ben size katılmıyorum teşkkür amacının dışında bir olay eğitim ve hizmetin teşkkür beklentisi olmaz ha teşşkür edrse niye ettin de denilmez

bir site denk gelmiştim indirmek için forma mesaj yazmalısınız diye :) bir inceledim kirlilikten ölüyor site herkez yazmış bişeyler mecburiyetten amacının dışına çıkmış eğitim bilim yuvası değil de malum işte ...teşkkür merkezi olmuş

bence güzel br uygulama değil

sevgilerimle....

24.11.2007 18:28    

arzuuuuum
gurbetçi düşünsene bi ders hazırlıyosun baktın bisürü kişi indirmiş bide yorum yazana bakmışsınki 2-3 kişi bida ders hazırlamak için ilham gelirmi sana.şahsen bana gelmez.tamam burası eğitim sitesi eğitimin karşılığı olmaz burda zorla ders hazırla diyende yok ama hazırlayıncada bi teşekkür gerekli diye düşünüyorum.evet teşekkür butonlarına bende karşıyım yorumumu okuduysan başka bi fikri olan varmı demiştim.

24.11.2007 19:01    

gurbetci178
evt arzu ben bir ders hazırlasam ve kimse bana teşşkür etmese benim için hiç sorun olmaz yetrki hazırlanan dersten bişey anlasınlar ve anladıklarını kullansınlar ülkeye hizmet etsiler ben ce yetrli sonra bu öğrendiklerini yeri gelin ce başkalarına öğretsinlar benim için bu kafidir
arada bir söylerim hizmet nimettir biz insanlar olarak verilen nimetlere nekadar teşkkür ediyoruz ki ? son kararı admin verecek :) ama
yurdum insanı bilgiye en kolay yoldan ulaştırlmalı

sevgilerimle...

25.11.2007 07:42    

nyquist
evet gurbetçi arkadaşıma katılıyorum bu seferde forumlar sadece teşekkür yazılı sade mesajlarla dolup taşıyor sırf o dosyayı indirebilmek için binlerce boş mesaja hiç gerek yok....
bizim amacımız faydalı olmak.... amacına ulaşan her çalışma mutlaka takdirini bulacaktır...
kimse size teşekkür etmese bile siz insanları yanlış yönlendirmeyeyim diye kusursuz bir dosya hazırlayacak ve onu paylaşacaksınız... bu arada farketmeden kendinize faydası olacak o çalışmanın dimi:D
ayrıca insanların sorunlarına çare ararken bizde araştırıyoruz başkasının yerine bu sorun nedir deyip sayfa sayfa çok dolaştım nette..bana da faydası oldu öğrendim, bildiğimi zannetip göz ardı ettiklerimi de öğrendim.
olaya bu yönlü bakalım hepinize saygılar sevgiler kucak dolusu selamlar...

25.11.2007 09:14    

Harbi65
kayzerhoze arkadaşa katılıyorum...
Site de mesaj kısıtlaması olmayı da bırak üye bile olmadan linkleri görmek mümkün... bu ddaha da yanlış bence... Buna olsun bir çözüm getirilse iyi olurdu....
Kendi çapımızda, imkanlarımız dahilinde yardımcı olmaya elinden gelen, biligisi olan yardımcı olmaya çalışıyor. Bunlarında kıymeti bilinmesi lazım ki bir anlatım hazırlayan zevk ile hazırlasın.... bir dosyayı 63 kişi indirip 6 kişi teşekkür bile etmeyince insanın kahrına gidiyor... ya da yorum yazsınlar bu hiç bir işe yaramamış desinler. İlla teşekkür etmelerinide beklemiyoruz. Ama biz de kendimizi değerlendirmek ya da kendi hatalarımız varsa görbilmek için yorum yapılsa gerçekten bir paylaşım olur diye düşünüyorum....

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.859 saniye - Sorgu: 63 - Ortalama: 0.01363 saniye