20.11.2007 00:23    

faruq59
sLm Arkadaşlar Ben yeni başladım... Ama böyle bu şekilde kendim zor öğreneceğimi biliyorum ... Bu yüzden Bana tavsiyelerinizden vede tücrübelerinizden Dolayı Yardımcı olursanız Çok sevinirim vede benim gibi olan arkadaşlarda yararlanır...Ama pes etmiyorum ille öğreneceğimi biliyorum... Sizler tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olursaniz sevinirim... ister buraya yazın ister ************************ iletişimlede yardımcı olursaniz sevinirim... Şimdide saolun tşk..

Forumda email adresi vermek yasaktır...

ehya (20.11.2007 06:18 GMT)

20.11.2007 07:23    

arzuuuuum
autocad öyle zor bi proğram değil.sadece senin yapman gereken şey buradaki autocad ile ilgili videoları izlemek olacaktır.izledikten sonra autocadde uygulamaya geç.elbbete ilk olarak zorluklar yaşarsın ama onunda kolayı var.o sıkıntını buraya yazarsan cevap verilir.azim varsa içinizde yapılamayacak şey yoktur.size kolay gelsin.

20.11.2007 08:00    

g_orhan
sana tavsiyem bol bol pratik yap.autocadde ne bulursan çiz.yeni çizim teknikleri geliştir kendi kendine.belli bir süre geçtikten sonra bi bakmışsın autocadi öğrenmişsin :) kolay gelsin...
arzuumm sitede reklam yapmak yasak değil mi :pkak bakıyorum da mahsunun sponsoru olmuşsun :D

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.905 saniye - Sorgu: 50 - Ortalama: 0.01811 saniye