29.09.2007 07:08    

avrupali
arkadaşlar gazi ünv. de makina bölümü için staj defeterine çizim gerekmektedir. makina parçaları ideal dir elinizden geleni esirgemeyin lütfen isterseniz msnden ****************

Forumda e-mail adresi vermek yasaktır...

ehya (29.09.2007 07:21 GMT)

17.06.2009 23:10    

destiny_hole
bende arıyorum ama kimsenin ne koydugu var nede yaptgı bana resim lazım ve torna makinasındaki işlem basamkları bende 4 tane resim var 15 e tamamlamam gerekiooo

18.06.2009 06:27    

ehya
Oldu arkadaşlar. Başka bir emriniz var mı?
Projelerinizi kendiniz çizmiyorsunuz, bari staj defterinizi kendiniz uğraşıp hazırlayın. Anlamıyorum, okulunuz bitince piyasada nasıl iş yapacaksınız??

18.06.2009 07:18    

arif35
peki ehya şöyle desek ahlaki olurmu. evet staj defteri var ve bunu size mezuniyetinize önem verdiğiniz fiyata veririm. fiyatı siz söyleyin biz onay verelim. oldumu bu şimdi ehya ne dersin...

18.06.2009 08:03    

ehya
arif, aslına bakarsan ben bu tür isteklerin tümüne karşıyım. Sonuçta bu site mesleğini ve program kullanımını geliştirmek isteyenlere yardımcı olmak için hazırlanan bir site. Soru sormak, tartışmak, bilgi paylaşımı yapmak en güzeli. Ama genele bakıyorum. Bu tür isteklerde bulunanlar siteye sırf bu istek için üye oluyor ve istediği olursa bi daha uğramıyor. Ateş almak için uğrayanlara hiç yardım edesim gelmiyor.
Fiyat konusuna gelince, hiçbir zaman bu tür olaylara maddi olarak bakmadım. Hoşuma da gitmiyor. Ama bazen gerekiyor diye düşündüğümde oluyor.
Bu konuyu admin okuyacaktır. En son kararı o verir.

18.06.2009 10:33    

ibocoskun
Ben Anlamıyorum hazıra alışan bu arkadaşlar yarın nasıl iş yapaçaklar

18.06.2009 11:12    

arif35
ne farkeder ehya bırak okusun ve onay versin. ancak şunu bilmek gerekir. emek sonuç olarak satılırsa ortaya güzel bişey çıkar. ben bilgimi ortaya çıkarmam için niçin onalrın beni kullanmasına göz yumayım. ama dediğin gibi program hakkında sorar cevaplarız ve cevaplıyoruz zaten. ancak hazıra geldin mi o zaman iş renk değiştiriyor. yani maviler sarılar kırmızılar gibi :) ya admin kusura bakma iiçimden geldi....

19.08.2010 15:03    

serkan nas
siz benim gerçekten kaç yerde staj yapmak isteyipte yapamadığımı biliyomusunuz??sonra naylon staj defteri aramak için burda ilan vermeyim oylemi?? HADİ BULUN BİR İÇ MİMARLIK BÜROSU GİDİP STAJ YAPIYM ORDA!!!!

19.08.2010 19:20    

karakuş
ben size yardım ederim e mail adresini ver ben sana resim yollarım

20.08.2010 17:55    

bivalent
merhaba arkadaşlar ben mimarlık bölümü ögrencisiyim,bana büro staj defteri örnegi lazım yardımcı olursanız sewinirim.şimdiden teşekkürler...

20.08.2010 23:30    

derya02
mrb arkadaşlar yazdıklarınızı gördüm ve katılmıyorum egitim sewiyesi düşük bi ülkede yasıyoruz ne yapalım yani mesela ben mimar degilim ben doğal yapı tasları teknolojisi bölümünü okuyorum ve mimarın yanında staj gördüm mimarda bana nasıl destek olacagını sasırdı bende ne edecegimi bilemedim kendimce gezip staj defterime ne koymam gerekiyor diye bakınıyorum yani bu sayfayı hizmet olarak acmısınız sadece elestiri yapıyosunuz olmaz yardım aryan madur ögrencileriz biz :(

24.08.2010 10:54    

grayn
elimde 45 günlük muhasebe staj defteri var. iletişim için 0506 577 47 36

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.59 saniye - Sorgu: 74 - Ortalama: 0.02149 saniye