07.08.2007 15:37    

vitruvius
merabalr.ben bu sne mimarlık okumaya baslıycam.öğrendim ki autocad gibi programlar çok işe yarıomuş.bu programların neler oldugunu,nerden bulabilecegimi,nasıl kullanıcagımı nerden ögrenicegimi söylerseniz çok sevinirm.

ehya (07.08.2007 18:32 GMT)

07.08.2007 15:49    

ihsankurt_55_
arkadaşım öncelikle başarılar dilerim sana.ben lisede dahil tam 9 senedir yapı ressamlıoğı okudum...sen daha çok başındasın..auto-cad heves isteyen merak ile öğrenebileceğin bi program...özveri ister...bir kaç haftada anlatılma ile auto-cad programını öğrenemezsin...bişeyler yapmaya başladığında göreceksinki çok mutlu olacaksın..hayallerini yeryüzünde gerçekleştirme imkanı bulamazken salan ortamda gerçekleştirme imkanı veren bi program.(3ds max kadar olmasada iii)burada illegal linkler ile sana indirebileceğin yerleri veremeyiz sanırım.benim tavsiyem elden bulman.

devamlı buralara takılırsan inan çok faydalı olacaktır öğrenmen konusun da.şimdiden başarılar..içindeki hevesi kaybetmezsen katlanarak çoğaldığını göreceksin.. mimari büro lardan veya buralarda calışan teknik ressamlardsan temin edebileceğini düşünüyorum..
daha gelişim aşamasındasın...sana tek tavsiyem auto-cad ile çalışırken detaylı çalışman..

sakım 3ds max öğrenmeyi unutma ok. saygılar

07.08.2007 15:51    

arzuuuuum
başta autocad ve max şart.autocadda 2b ve 3b çizim imkanları var .maxta modelleme,animasyon ve en güzelide render olması:) nerden bulabileceğin ise burda açıklanmıyor sanırım durduk yere konun kilitlenmesin ok.özel mesajla nerden bulacağını arkadaşlara sorabilirsin.

08.08.2007 06:36    

g_orhan
hayırlı olsun.zor ama zevkli bi mesleğe adım atmak üzeresin.eğer azmin varsa herşeyin üstesinden gelir ve autocad ve max i öğrenebilirsin..takıldığın yerde soru sorabilirsin.kolay gelsin..

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.003 saniye - Sorgu: 52 - Ortalama: 0.0193 saniye