04.06.2007 14:40    

asivemavi
herkese kolay gelsın

Zeta Cad dıye bır program cıkmıs veya daha onceden varmıydı bılmıyorum.

nasıl bır program ????

iyi çalışmalar

05.06.2007 06:50    

yazgunesi
Anladığım kadarıyla doğal gaz projeleri ve hesaplarını yapabilmek için uygun bir programış.. Resmi sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz..

ZataCad için bilgi alınabilecek siteler :

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

05.06.2007 06:58    

y-eski
slm. evet yazgüneşi'nin de dediği gibi dogal gaz firmalarının kullandığı Autocad'den dosya transferi yapılabilen bir proğram. bir arkadaşım kullanıyor projenin gerekli hesaplamalarını yapıyormuş benim bildiğim bu kadar.Kolay gelsin.

05.06.2007 09:23    

yigittekin
Zeta Cad Doğalgaz çizimleri için ideal bir proğram mimariyi çiziyorsun gerekli güzargahı gösteriyorsun geri kalan doğalgaz için gerekli şeyleri yapıyor izometri çizmek hesap yapmak gibi.

26.07.2007 06:30    

makine teknikeri
merhabalar

zeta CAD programını ücretsiz indirebileceğim bir site var mı? ayrıca bu program nasıl kullanılır bilen var mı?

herkese iyi çalışmalar

26.07.2007 07:48    

asivemavi
Alıntı
makine teknikeri :
merhabalar

zeta CAD programını ücretsiz indirebileceğim bir site var mı? ayrıca bu program nasıl kullanılır bilen var mı?

herkese iyi çalışmalar

ZetaCad ücretli bir doğalgaz proje tasarım programıdır belki bir araştırırsan ancak demosunu bulursun.

Kolay Gelsin

03.04.2008 21:03    

frdglmz
Doğalgaz işiyle uğraşanlar için kesinlikle tavsiye ettiğim çok güzel bir çizim programı.
Kullanışlı ve zaman kavramı açısından çok süper bir program.
Bir takım eksiklikleri olmasına rağmen.
Ben bir yıla yakın bir zamandır kullanıyorum.

İmkanı olan varsa sahip olmasını tavsiye ederim.

19.06.2008 18:57    

neriman şimşek
zetacad i bende yeni kullanmaya başladım.auto cad te 2 saatte çizeceğin projeyi çok kısa bir zamn da çiziyorsunuz.izometrik görünümü nü program kendisi yapıyor.dağıtım hattı, bağlantı hattı,
üketim hattı hepsini otomatik olarak hesaplıyooo.teşekkürler zetacad

ehya (20.06.2008 18:10 GMT)

20.06.2008 16:55    

emoli
arkadaşlar zeta yı bende yeni kullanmaya başladım yanlız bikaç sorum olacak eğimli binaların duvarlarını birleştirmekte sorun yaşıyorum kendi kafasına göre takılıyo autocad kadar esnek diil bide tesisatı nasıl çizeceğim eğitim cd si var ama boruyu nasıl çizeceğim ayrıntılı bilgi yok yardımedermisiniz nerden bulabilirim araştırıyom ama bulamıyorum

17.05.2009 14:03    

cizproje
arkadaşlar zetacadde önce katlar menüsünden binanın katlarını giriyoruz.ve tesisatımız hangi kattaysa onu aktif hale getiriyoruz.daha sonra.kolon veya iç tesisattan birini aktif hale getiriyoruz
önce mimari modda çizime başlıyoruz ve mimari planı çiziyoruz.sonrada tesisat modunda tesisatı çiziyoruz.gerekenleri sağ tıklayarak ekliyoruz.boruların uzunluğunu kısalığını ok tuşlarıyla belirliyoruz.gerikalanı zetacad hesaplıyor.

05.07.2009 22:16    

makina_07
zetacadı internet üzerinden nasıl öğrenebilirim????

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.953 saniye - Sorgu: 75 - Ortalama: 0.01271 saniye