27.05.2007 10:58    

serap_yldrm
merhaba
peyzaj teknikeri olarak kendi mesleğim alanında yeni bir işe başladım. Ve kendimi göstermem gereken konular var arkadaşlar :)
Sizden yardımım bana proje çizimi konusunda eksik bilgilerimi tamamlayıcı meslea kesit örnekleri,bitkilendirme,metraj hesapları
gibi... siteler varsa bildiğiniz

çiçeklere ya da ağaçlara dair problemim yok,uygulama da da tabi. Ama geniş kapsamlı indirebileceğim ve öğrenebileceğim autocad dışında bir program var mı acaba ?

şimdiden teşekkür ederimmm :)

28.05.2007 08:33    

saliha6134
3 dmax photoshop var.özellikle bitkileri tasarlayıp müşteriye nasıl görüneceğini izah etmek için photshop cok uygun bır program tavsiye ederim.

29.05.2007 07:21    

yazgunesi
Derler ki google icad oldu mertlik bozuldu. :)

Peyzaj örnekleri araması:

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Peyzaj projesi:

Peyzaj projesi örnekleri:

Peyzaj nedir: (Bilmiyorsak öğreneleim hani.. :) )

Peyzaj prensipleri: ( Sallama iş olmaz ! İşi kurallarına göre yapalım ki 4x4 olsun. :D )

Google imaje araması peyzaj için : ( Ne istediğimizi biliyoruz ama ilk önce görelim ki ilgimizi çeksin..)

29.05.2007 10:00    

şeymican07
yazgüneşi hakkikaten çok teşekkürler çok faydalı oldu şahsi konuşmak gerekirse hatta bi resim çok hoşuma gitti büroma yaptırıcam:wink

30.10.2007 15:37    

magnolia
slm,burada olmaktan mutluyum ve bana bir peyzaj projesinde aydınlatma yerlerinin belirlenmesi konusunda yardım edecek birileri varsa dahada mutlu olacağım, teşekkürler...

11.01.2012 19:55    

drejan
boş bir site aradığın hiçbişey bulamıyorsun bırakın övmeyi

31.01.2012 13:40    

hykara86
aynen katılıyorum. kımsenın kımseye gercek manada yardımcı oldugu yok.. ancak akıl verıyorlar..

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.906 saniye - Sorgu: 61 - Ortalama: 0.01486 saniye