16.05.2007 17:29    

No_Remorse
Merhabalar...
Bitirme tezim olan ''kapı üreten fabrika fizibilitesi'' konusunda araştırma yapıyorum..

Kapı üretimi yapan bir fabrikada olması gereken makineler , fiyatları ve bu makinelerin teknik özellikleri...
Makine yerleşim planı nasıl olmalıdır...
vb...
Ben de kaynaklar araştırmalar var ama ...
Elinde farklı kaynakları olan varsa ve paylaşırsa sevinirim...

17.05.2007 07:58    

yase_1503
selam no remorse kardeş ben kapı üretne bi atelyede çalışıyorum daha öncede kapı üretimi yapan bir fabrikada çalıştım elimde bi tane fabrika planı olması gerek ama evde akşam bi bakayım başka dmkümanda varsa sana yollarım o fabrika baya bi uzaman sayılır kapıda yagına dayanıklı kapılar falan üretip yurt dışına ihrac ediyorduk ben bi bakim sen gene sormak istediğin bişey olursa ben yardımcı olmaya çalışırım

17.05.2007 16:08    

No_Remorse
Yase_1503 hocam...ilgilendiğin için teşekkür ederim...
Eğer elinizde kapı hakkında döküman varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim...
Amerikan panel kapı üretmek için gerekli makineler nelerdir..
Bu makineler hakkında gerekli bilgileri nereden bulabilirim(harcadığı enerji , kapasitesi , modeli , ölçüleri vs..)...
Kapı üretimi sırasında izlenmesi gereken işlem sırası nasıldır(çoklu dilme --> weinig -->pres gibi)...
Siz hangi standartlarda üretim yapıyorsunuz...kalite kriterleri nelerdir..ve birsürü soru var...
Fizibilite çalışmasında gerekli temel veriler lazım kısaca...
Elinizde ki kapı hakkında olan dökümanların hepsini gönderebilirseniz sevinirim..
Kolay Gelsin...

31.05.2009 20:00    

dido67
merhabalar... bana acele mobilya fabrikası yerleşim planı lazım.elinde kaynağı olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim

01.06.2009 05:45    

talhab
slm
no remorse ben daha önce sisa isimli kapı fabrikasında çalıştım ankara akyurtta
bu fabrikata gidersen sana yardımcı olurlar istediğin bilgiyi alırsın
www.sisagrup.com

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.763 saniye - Sorgu: 56 - Ortalama: 0.01362 saniye