24.04.2007 20:35    

machinisteros
merhaba arkadaşlar,
ilgilendiğimiz bir inşaat var. çatı katıda kullanılmak üzere tasarlanmış. karkas yapıda olan çatıda bazı odalarda kuş tipi(üçgen) pencreler var. bu odalara özellikle pencerelerin etrafına nasıl bir dekorasyon verilmesi gerektiği hakkında size danışmak istedim. fikir sahibi olmak, bunlarda varmış demek adına görsel kaynaklara ihtiyacım var. mesela kuş pencerlerin içleri ahşap kaplamamı olmalı? perdelik alçı kullanmak uygun olur mu gibisinden? çatı katları en ekonomik nasıl değerlendirilir?kaynak verebilir misiniz?
özellikle mimari tecrübesi olan arkadaşlara güvenerek bu konuyu burada açtım? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

25.04.2007 05:15    

g_orhan
ekonomik derken dekorasyon mu yoksa yapı malzemesi anlamında yardım mı istiyorsun??

26.04.2007 07:57    

machinisteros
dekorasyon konusunda yardım istiyorum.mesela bir kuş tipi pencere birde normal penceresi olan ortalama 15 metrekare civarında odaların dekorasyonu. ayrıca bu kuş tipi pencerelerin dizaynı.. perdelik, lambiri kaplama gibi..

26.04.2007 07:59    

g_orhan
internette sıkı bir araştırma yaparsan bulabilirsin bence...onun dışında böyle örnek çalışmalar ne yazıkki elimde yok...
kolay gelsin..

11.01.2009 21:38    

ardabey
merhaba arkadaşlar

kendime ayit betonarme evim var çatı kat yapmak istiyorum
örnek projeye ihtiyacım var
yardımcı olursanız sevinirim

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.891 saniye - Sorgu: 59 - Ortalama: 0.01511 saniye