14.12.2005 06:51    

genç
Merhaba ben genç;
siteye yeni üye oldum ve bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum,
Ben ve arkadaşlarım bir devlet kurumunda dünya bankası destekli sosyal riski azaltma kapsamında bir bilgisayar eğitim projesi yaptık.
Projemiz önce temel bir bilgisayar eğitimi sonrada branşlaşmaya gidilerek işsiz gençlere iş imkanı sağlayacak eğitim vermek.Temel eğitimden sonra gençler Auto CAd,Bilgisayarlı muhasebe ve programcılık bölümlerine ayrılacaktı.
Projemizi yaparken programların lisans ücretlerini proje bütçesine dahil ettğimiz halde 64.000YTL projeden sadece 15.000YTL kabul edildi.Diğer programların lisansını ücretsiz sağlayabilgğimiz halde lisanslı Autocad alamadık.Projemizin en önemli ayağı olan ve bulundumuz şehirde bu programı bilen insanlar aranan auto cad in lisanslı programını bulamadığımız takdirde bu proje yapılamayacaktır.
Eğer bana bunu nasıl sağlayabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz şehrim ve bu kursa ihtiyacı olan gençlere çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız
Şimdiden telşekkür ederim.

NOT:BİZ BİR DEVLET KURUMUNDA ÇALIŞAN MEMURLARIZ BU EĞİTİM PROGRAMI TAMAMEN EĞİTİM AMAÇLI VE İŞSİZ GENÇLERE VE İHTİYACI OLAN KİŞİLERE VERİLECEKTİR KAR AMACI GÜDÜLMEMEKTEDİR.

14.12.2005 07:58    

hceven99
Merhaba, öncelikle bu çalışmanızdan dolayı tebrik ederim. Eğer bir yararı dokunacaksa AutoCad ile bire bir aynı olan (komutlar, çizim, yazılım ...) İntelli CAD programını (yine AutoCad benzeri Rhino 3D ve programı da var) kullanabilirsiniz. Hem Fiyatı daha ucuz (250usd civarı, bu projeniz için belki ücretsiz de elde edebilirsiniz) hemde bu programı öğrendikten sonra autocad kullanımında sorun yaşanacağını sanmıyorum.

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

adresinden de inceleyip bilgi alabilirsiniz. Umarım işinize yarar. Hoşçakal

14.12.2005 12:26    

genç
yardımıma hemen koştuğunuz için teşekkür ederim size
işime yarayacağına emin olabilirsiniz tekrar teşekkür eder iyi günler dilerim.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.651 saniye - Sorgu: 49 - Ortalama: 0.01329 saniye