08.01.2007 14:27    

vertigo
arkadaşlar inventor programı hakkında yardımınızı istiyorum..

sorun şöyle; program çizdiğim parçalar ı kaydederken parçaları kütüphane dosyası olarak kaydetmemi istiyor.. hayır diyorum ama alternatif bi çözüm sunmuyor.. evet diyince kayıt oluyor... fakat evet diyince de kayıt olan parçalar tekrar açıldığında üzerinde değişiklik yapılamıyor ( çünkü kütüphane dosyası olarak kaydetmiş)..

tahminimce farkında olmadan bi ayarını değiştirdim.. ama bunun neresi olduğunu bilmioyrum..

yardımcı olursanız sevinirim...

11.12.2007 09:06    

sahinboylu
Arkadaşlar mrb. bnde inventör 2008/11 var gayet de güsel bi proğram fakat bn bunda koni açınımı yapamıyorum ne denediysem olmuyor. bu konuda bana yardım edebilecek arkadaş var ondan rica ediyorum
İyi çalışmalar

02.03.2008 19:02    

mekatro_nik
Alıntı
sahinboylu :
Arkadaşlar mrb. bnde inventör 2008/11 var gayet de güsel bi proğram fakat bn bunda koni açınımı yapamıyorum ne denediysem olmuyor. bu konuda bana yardım edebilecek arkadaş var ondan rica ediyorum
İyi çalışmalar

ilk çalışmalarım zamanında internette araştırıp bulmuştum. inventor'den vazgeçme. hakikaten güzel bir proğram...
şimdiye kadar bulamadıysan buraya yaz, araştıralım...

23.09.2008 01:07    

MAKİNİST
arkadaşlar inventör 11 kullanışlı değil 9u kullanmanızı tasfiye ederim gerçekten süper bi program hatırlıyorum üniversitede sınavlarım berbattı finalde 88 almam gerekiyodu o zamanlarda yeni yeni ısınmaya başlamıştım inventöre bi kaç akşam üzerine girdim programın alt üst ettim ve sınavdanda 100 alarak geçtim boll şans

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.001 saniye - Sorgu: 52 - Ortalama: 0.01926 saniye