16.08.2021 12:05    

erdogankr
Merhaba arkadaşlar peyzaj mimarlığı 3. sınıf öğrencisiyim ve bir yapı denetim firmasında staj yapıyorum. bulunduğum firma inşaat şirketi olduğu için daha çok konular inşaat mühendisliğine giriyor mimari projeler, şantiyeler, konutlar, villalar, beton, kolon, kiriş, hakediş dosya vb. birçok deneyim elde ediyorum ancak peyzajla ilgili konu çok az. Elimden geldiğince staj defterime peyzajı da ekliyorum ancak çok az bir kısmı peyzaj ile ilgili. Geri kalanı mimar ve inşaat mühendisliği konularına giriyor. Bol bol da fotoğraflıyorum ve el yazısı ile çok düzgün bir staj defteri hazırlıyorum. Acaba peyzaj fazla olmadığından dolayı stajımın kabul olmama gibi bir durumu olur mu? sen daha çok inşaatla ilgili staj yapmışsın diyip kabul etmeme gibi durumları olur mu? (inşaat firması kabul ediliyor ancak hocalar stajla ilgili hiçbir detay vermiyor, pandemiden dolayı soramıyoruz da.) yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

16.08.2021 12:52    

Travaci
Merhaba,
Bunu hocandan daha iyi kimse bilemez, yada aynı hocadan ders alan üst sınıflara sormalısın.
Biz olur deriz ama hocan terstir kabul etmez :)

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.891 saniye - Sorgu: 49 - Ortalama: 0.01818 saniye