AutoCAD • AutoLISP • Programlama • Püfler • Komutlar • Terimler • Eğitim
aLd • TCad • FacadeCAD • Cephe Kot • HQ Library • FreeMUST • Pasdoc.A
28.11.2019 08:18    

emreistikam
---Merhabalar,
Ctrl+shift+v kombinasyonuyla oluşturulmuş A$C.... ile başlayan bloklar dahil, tüm blokların adını hızlıca değiştirmenize yardımcı olacak RNBLOK komutunu sizlerle paylaşmak isteriz.

---İlgili komutu tanımak için aşağıdaki bağlantıdan youtube kanalımızdaki tanıtımına ulaşabilirsiniz.

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

---RNBLOK.vlx dosyasını da aşağıdaki adresten web sayfamızın gelişim merkezine giderek edinebilirsiniz.

28.11.2019 08:48    

ehya
Neden vlx?
Çok mu gizli ve özel bir kod? :)

28.11.2019 10:38    

Travaci

Benim mail adresimle ne iÅŸiniz olabilir ki ?

30.11.2019 11:22    

yazgunesi
Bedavası varken ne olduğu belli olmayan şeyler ile mi uraşacağız ?! :-)

Günümüz teknoloji çağı. Bilemeyeceğiniz, yapamayacağınız şey yok.. Regedit'e müdahale edebilirsiniz, startup suite için otomatik çalışan dosya ekleyebilirsiniz.. Çok zor değil herşeyi yapabilirsiniz.

Ben şahsen hoşlanmam yani, bilgim haricinde herhangi bir yazılım müdahale etsin bilgisayarın / Autocat'in ayarlarına.. En önemlisi dosya uzantısı fas, vlx yaparak kaynak kodları da gizleyebilirsiniz.

Bazen copy paste de yapabilirsiniz. Rezil olmak ta var. Baskasına ait eposta adresi vs silmeyi de unutmuş olabilirsiniz. :-)

Çok sıkıntıya gerek yok. Sitemizde açık kaynak kodlu birçok yazılım, paylaşım var. Zaten burası paylaşımın en baba yeri. Daha ne olsun..

Açık kaynak kodlu (kaynak kodları gözüken) yazılımları kullanın gönlünüz rahat olsun.

Kumut ismi ''rbk'' block ismini deyiştirme programı. Yazalı 10 sene olmuş... Kaynak kodları halen açık. Herşey ortada. :-) Daha ne dieylim..

Bize yakışan ''güle güle kullanın'' demek. :D

yazgunesi (30.11.2019 11:31 GMT)

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.215 saniye - Sorgu: 52 - Ortalama: 0.02336 saniye