09.08.2019 21:36    

raito
Arkadaşlar Merhaba;

Forumda baya aradım oluşturulmuş blokları manuel yada otomatik pozlama lisp i lazım rakam ve harf değişikliği yapabileceğimiz.
aynı bloktan kac adet bulunuyorsa hepsine otomatik poz numarası verebilecek,
yardımcı olan bir arkadaş aranıyor:)

11.08.2019 17:54    

raito
Arkadaşlar rica etsem yardım edebilecek var mı?

12.08.2019 07:57    

Travaci
Ücretli yazılır.

13.08.2019 14:18    

raito
Yazdığınız lispler sadece hızladırmak amaclı kullanılanlar size kimse program yaz demiyor öyle bişi olsa ozman bana freemust tarzında bir özel program istiyorum içinde otomatik layer a gore metraj cıkardıgından tutun excelle otomatik listelenmesine kadar istiyorum bana burda fiyat verin. Ara yüzü ise kolay metraj programı gibi olmasını istiyorum bir teknik ressamın bu programı yazmasını bekliyorum burda ücretide 300 tl verecem oda lisp ile yazıldıgı için. Bu site içerisindeki amacının yardım oldugunu sanıyordum ozman madem paraya döndü iş yukarıda söylediğim özelliklerdeki lisp programını 3 gunde teslım edecek adam arıyorum.

13.08.2019 15:02    

kaan0624
Alıntı
raito :
Yazdığınız lispler sadece hızladırmak amaclı kullanılanlar size kimse program yaz demiyor öyle bişi olsa ozman bana freemust tarzında bir özel program istiyorum içinde otomatik layer a gore metraj cıkardıgından tutun excelle otomatik listelenmesine kadar istiyorum bana burda fiyat verin. Ara yüzü ise kolay metraj programı gibi olmasını istiyorum bir teknik ressamın bu programı yazmasını bekliyorum burda ücretide 300 tl verecem oda lisp ile yazıldıgı için. Bu site içerisindeki amacının yardım oldugunu sanıyordum ozman madem paraya döndü iş yukarıda söylediğim özelliklerdeki lisp programını 3 gunde teslım edecek adam arıyorum.

BURDA KİMSE SENİN BABANIN OĞLU DEĞİL.BURDAKİ ADAMLAR SENİN BENİM GİBİ HERİFLER AZ COKDA OLSA BİRŞEYLER ÖĞRENELİM DİYE VAKİTLERİNİ HARCIYORLAR.SONRA BİZDE BURDAN ALDIĞIMIZ KODLARLA İŞLERİMİZİ HIZLANDIRIYORUZ.VE BU İŞTEN EKMEK YİYORUZ.SİTEYİ Bİ ARAŞTIR BİN TANE İŞİNE YARAYACAK ÜCRETSİZ KOD VARDIR VE BUNLARI EMİNMKİ KULLANMIŞINDIR.MADEM ÖYLE BEN BUNLARA PATRONLUK TASLAYIM MUHABBETİNE İSE HİÇ GİRME.BU ŞEKİLDE DAVRANDIĞIN SÜRECE MİLYAR BASSAN SANA BURDAN EKMEK ÇIKMAZ.İSTEMENİNDE BİR ADABI VARDIR.İŞİNE GELİRSE ÜCRETİNİ SORAR YAZDIRIRSIN İŞİNE GELMEZSE TEŞEKKÜR EDER KONUYU KAPATIRSIN

13.08.2019 23:24    

raito
Bur da kimseye patronluk taslayan yok bizlerde bir şeyler bildiğimiz zaman zaten yardımcı oluyoruz bu gerek sanal gerekse gerçek benim yanımda 4 adet stajer var bende onlara eğitim verip yetiştiriyorum o zaman bende onlardan para mı isteyeyim, evet sağ olsun herkes birbirine işlerimizin daha da hızlı ve kolaylık olması için yardımcı oluyoruz araştırdım bulamadığım içinde buraya konu açtım yoksa açmazdım. Hepimiz kullanıyoruz tabi ki işimiz daha da hızlansın ve daha erken işimiz bitsin diye ama bu bir lisp program değil benim anlattığım bu programa iste kardeşim haktır .Bu işin ücretli olarak yapılacaksa o zaman en başından yardım sitesi diye burada yol almasaydık ondan bahsediyorum. ALLAH razı olsun zamanını ayırıp ta ufaklı, büyüklü olsa bizlere yardımcı olan insanlardan Allah onların Ekmeğini her daim etsin inşallah. İstediğim basit fakat zaman alıcı evet. Bunda tamamiyle hem fikiriz ve ben beceremedim benim kafam programcılığa bassaydı zaten teknik ressam olmazdım. Yapacak bir şey yok olursa ALLAH razı olsun olmazsa 1 saat geç yaparız sorun değil.

14.08.2019 20:38    

alumina
Alıntı
raito :

Haklisiniz, kafaniz programciliga bassaydi kucuk gordugunuz o lisplerinde birer program oldugunu bilirdiniz. Bakin ekranin sol ustunde "Cizim Okulu" hemen altinda da "Bilgisini Paylasan Gonulluler Toplulugu" diye yaziyor. Bu yazi, autocadin mevcut ozellikleri icin bilmediginiz bir sey olursa forum kurallarina uygun bir dille sorun, bilen birisi cevap verecektir anlamina geliyor. Lisp ozel bir istektir. Yazacak olan kisinin yerine gore bunun icin bir ucret talep etmeside normal bir durumdur. Birde su cok takildiginiz yardim sitesi konusu. Ben bugune kadar forumun hic bir yerinde burasi yardim sitesidir gibi bir ifade gormedim. "kizilay.org.tr" ile karistiyor olabilir misiniz?

15.08.2019 07:01    

raito
Özür dilerim kusura bakmayın size göre program.
Program demek başka bir durum bunlar program olmuyor.
Fazla uzatmaya gerek yok yarım edilir edilmez ben bu siteyi yardım ediliyor diye referans alarak geldim. Herkes Autocad'in datasından anlayacak diye bir durumda yok bilmekte zorunda değil çoğu kişi bir patron için çalışıyor. Hiç bir patronda bu tür şeylere para harcamaz ve malesef anlatamazsınız. Kimsede bir patron için kendi maaşından bir şey almak istemez. Türkiye'nin maaş ortalaması belli ve çoğu kişi hane sahibi. Amacım burada kimseyi yargılamak değil. Bir daha tavsiyelerinize uyarım Sayın İnşaat mühendisi.

15.08.2019 20:17    

Travaci
raito

O küçümsediğin programlama diliyle nelerde istermişsiniz öyle ! Hem de bir teknik ressamdan :pkak Patronun için bir şey satın almak istemiyorsun ama patronun için istemekten de geri kalmaman kafa karıştırıcı doğrusu :dozingoff Pozlamaya devam, kolay gele :wink

24.08.2019 18:28    

ehya
Yardım etmek başka birşey,, emek harcamak başka birşey.
Yıllarını, bu dilleri öğrenmek için harcayan kişilerİn emeklerinin karşılığını istemesi gayet doğal.
Sizler bu lisplerle yaptığınız işleri kısaltıp daha az emek ile işlerinizi kolaylaştıracaksanız, karşılığını da vermelisiniz.

Neyse, bu muhabbet ilk kez olmuyor. Son kez de olmayacak..
Konu gereksiz yere uzayacağından kilitlenmiştir.

> 1 <
Bu konu kilitli, yeni ileti kabul edilmiyor.
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.57 saniye - Sorgu: 73 - Ortalama: 0.0215 saniye