06.05.2014 08:20    

özkan-wien
Sevgili Forum sakinleri,
uzun zamandir siteyi takip ediyorum ve yazilanlari okuyorum. Yeni gelen arkadaslardan ricam, buradaki gönüllü yardimseverlerin emeklerine saygi duymalari.
Yardim isteyen ya da bir problemle karsilasan herkes istisnasiz bir cevap almistir ya da alacaktir. Bu cevaplari yazanlar kimsenin maasli iscisi degildir.
Bana bi Lisp lazim iki cizginin ortasindan cizgi cizerken ayni anda da bulasiklari yikasin isin bitince bi de cay kap gel diyeceksiniz nerdeyse.

Ben kendi adima siteye emek veren herkese tesekkürlerimi sunarim, meslege yeni giren, yardima ihtiyaci olan arkadaslari da saygiya davet ederim.

özkan-wien (06.05.2014 09:14 GMT)

06.05.2014 08:23    

seboli61
Teşekkürler Özkan-wien.

06.05.2014 09:02    

ehya
:) Gönül dilime tercüman oldun özkan. Belki de bu yüzden bazı mesajlara cevap dahi vermek istemiyorum. Çoğu kez mesajımı yazıp sildiğim oldu. Paylaşım yapmayı, yardım etmeyi bilgi-birikimi birilerine aktarmayı seviyorum ama işte bazı kullanıcılar sağolsun bizleri cevap yazmaya mecburmuşuz gibi hissettiriyorlar.
Farklı dilde konuşmaktansa "susmak en güzel cevaptır" deyip beklemek daha iyidir.

Düşüncelerin için şahsım adına teşekkür ederim.

06.05.2014 09:02    

bud_0782
Alıntı
özkan-wien :
Sevgili Forum sakinleri,
uzun zamandir siteyi takip ediyorum ve yazilanlari okuyorum. Yeni gelen arkadaslardan ricam, buradaki gönüllü yardimseverlerin emeklerine saygi duymalari.
Yardim isterken ya da bir problemle karsilasan herkes istisnasiz bir cevap aliyor ve almistir. Bu cevaplari yazanlar kimsenin maasli iscisi degildir.
Bana bi Lisp lazim iki cizginin ortasindan cizgi cizerken ayni anda da bulasiklari yikasin isin bitince bi de cay kap gel diyeceksiniz nerdeyse.

Ben kendi adima siteye emek veren herkese tesekkürlerimi sunarim, meslege yeni giren, yardima ihtiyaci olan arkadaslari da saygiya davet ederim.

Yukarıda yazılanlara aynen katılıyorum ve ben de teşekkür ediyorum :)

06.05.2014 09:21    

ProhibiT
Teşekkürler özkan-wien :) Söylersek yanlış anlaşılır dediğimiz bir konuyu çok güzel ifade etmişsin. Bir de tanımsız tarifsiz soruların hemen devamında ikinci bir mesaj neredeyse standart oldu. "Bunu bilen yok mu bu sitede?" Bir keresinde Mehmet hocam basit ama alakasız bir sorudan sonra gelen "... bilen yok mu?" mesajına "... Yok bilmiyoruz" yazmıştı. Hatırladıkça hala gülerim. Geçenlerde gene bir arkadaşımızın sorudan sonraki mesajında, ... beklemeyi sevmez... ifadesine "Bekleme o zaman seni tutan mı var?" yazmıştım. Yeni bir arkadaşımız, ortamı henüz algılayamadı düşüncesiyle sildim.

06.05.2014 09:22    

Uğur İNCE
teşekkürler özkan

06.05.2014 09:22    

özkan-wien
Sabah Sabah iki mesaj okudum sanki proje isi ya da Lisp yazmak böyle saniyelik bi ismis gibi bi hava estirenler var. Yapilan ise saygi duymak gerekir.
Cogunuzun bildigi bi hikaye geldi aklima.

Picasso ya adamin biri resim yaptirir, 10 dk. da biter resim.
Borcumuz ne Kadar der musterisi, "1000 TL" der Picasso.
-Ne 10 dk. icin 1000 TL mi istiyorsun?
+Hayir, 20 yil + 10 dakika der.

Bu is böyledir. elmayla ,armutla, gramla, dakikayla ölcülmez. Bazen bi soruna cevap arayip bulmak saatler günler alir. Ama foruma yazinca dakikasinda cevap gelir.

özkan-wien (06.05.2014 09:28 GMT)

06.05.2014 10:36    

kesinhesapci
Eline Sağlık Üstad..

06.05.2014 10:59    

seboli61
Son 1 aydır devamlı takip ettiğim forum sitesi amacım bilgilerim üzerine bilgi katmak.Bildiğim sorular varsa yardımcı olabilirim ama bilmediğim çok şey olduğu için sessiz kalıp yorumları takip ediyorum.Yanlış bilgi verirsem eğer lütfen arkadaşlarım beni uyarsın.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.307 saniye - Sorgu: 67 - Ortalama: 0.01951 saniye