29.08.2012 09:13    

maximillien

şu şekilde kotları üçgen işareti ile cepheye (Y eksenine ) yazabilen bir lisp var mı?

29.08.2012 09:22    

Travaci
Lisp & dahası sitede mevcut.

29.08.2012 09:51    

maximillien
sitede olmuş olsa buraya neden yazayım var ama işime yaramıyor denedim çoğunu saçma saçma sitede mevcut deyip durmayın

bu lispin bu durumu verdiğini ispat edebilir misin ispat et istifa edeyim siteden bir daha da girmeyeyim siteye

29.08.2012 10:04    

ehya
maximillen

Sitede bu verilen link ile benim yazdığım bir lisp sitede linki mevcut. Aramasını bilmiyorsan, ve siteden istifa etmek ne ise onu yapmak istiyorsan hiç durma. Yolun açık olsun..
Sana burada link verilerek yardımcı olunuyor. Sırf kullanıcıya yardımcı olsun diye, hiçbir ücret istemeksizin paylaşılan programların neyinin ispatını istiyorsun?

Kimse sana birşeyleri ispat etmek zorunda değil. Alır kullanırsın. Kullanmak işine gelmiyorsa kullanmazsın. İstediğin gibi birşey arıyorsan parasını verir yazdırırsın.

29.08.2012 10:11    

maximillien
atın beni siteden çabuk

29.08.2012 10:22    

Travaci
Hiç durma ver istifanı : ) emin ol senin burda olmayışını kimse farketmiyecek bile : D

29.08.2012 10:24    

ehya
Biz atmayız, kişilerin gururunu ayaklar altına almak gibi bir haysiyetsizliğimiz olmaz. Bizleri nette dolandığın basit forumlarla eşdeğer tutma.
"Git siteden ve bir daha geri gelme"

admin@autocadokulu.com adresine de mail at. Üyelik bilgilerinin silinmesini talep et. Bu site ile ilgili hiçbir bağlantın kalmaz.

29.08.2012 10:34    

ehya
Evet teknik ressamım. Çok şükür ve çoooook mimar ve inşaat mühendisini yetiştirdim.
Senin gibi kendini bilmez ukalalar, üni. okuyunca adam olduğunu sanıyorsunuz değil mi?

Bilgi okul okumakla olmaz. Ben 15 yılımı bu sektöre verdim. Çok şükür bu sektör ile ilgili bilgim var ve öğrenmeye de devam ediyorum
Ama senin gibi hiçbir zaman egomu yüksek tutmadım. Beni az çok bu sitenin müdavimleri bilir. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ve çalışmaya da devam edeceğim.
Ve elimden geldiğince de senin gibi gereksiz insanlar da sözümü eksik etmeyeceğim.

Site yönetimine adını verdim. Sildiğim küfürlü mesajların ile ilgili hakkında gereken ne ise onu yapacaklar. Sen böyle devam et.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.116 saniye - Sorgu: 63 - Ortalama: 0.01772 saniye