01.05.2012 18:00    

alpayelmas

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

bu adreste var ama daha profesyonel bısey bılen varmı

02.05.2012 06:14    

ehya
Daha profesyonel derken??
Autolisp'de dcl yazarken zaten mevcut bir program yok. Her tabloyu ve satırı elle yazmalısınız.
Buna rağmen böyle bir program yapılmış. Daha ne kadar profesyonelini arıyorsunuz ki???

02.05.2012 07:10    

ProhibiT
Burada profesyonel diye bahsedilen ve kasdedilen, aslında amatörce oluyor. Profesyonel seviyede, basit dcl formatını yazan bir program düşünülemez, tamamen amatörlüktür, hatta amatörleri kandırmaktır. İki satır dcL yazamayan insanın ne işi var kavakta :)

02.05.2012 19:17    

yazgunesi
O bahsetiğiniz program (DCL Generator) Autolisp ve DCL doyalarını otomatik olarak kodlamasını yapıyor.

İyi hoş güzel de beklentinizin nedeni bu programın kıstlı versiyon olmasından dolayı olabilir diye düşünüyorum.. Zaten ''lite'' versiyon diye geçiyor, ''pro'' versiyon için üretici ile tamasa geçmeniz gerekir. Dediğim gibi bazı kısıtlamaların olması dışında oluşan DCL dosyası çalışmamazlık ediyor ki, dosya içindeki tüm ''vürgül'leri nokta olarak'' değiştirmeniz gerekiyor..

Valla fazla program yok gibi bu konuda, bildiğim kadarıyla ama sizin el emeğinizle kodlama yapmanız daha makbule geçer.. Eğer isim olarak merak ediyorsanız ObjectDCL ve OpenDCL size söyleyeyim.

Eğer isterseniz yakın bir zamanda DCL ğitim dökümanları, yapılmış örnek kodlamalar, hazır DCL si olan programlar paylaşabilirim ..

yazgunesi (03.05.2012 19:08 GMT)

10.05.2012 12:58    

alpayelmas

adresinden faydalandım on numara

11.05.2012 16:12    

yazgunesi
Alfralisp oldukça güzel bir sitedir.. Aşağıdaki linkte eğitim evrakları var.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.882 saniye - Sorgu: 58 - Ortalama: 0.01521 saniye