15.06.2011 16:08    

omrdrl
Admin ve site yöneticileri merhaba ;

benim bir tavsiyem olacak sizlere.

site gerçekten örnek çizimleriyle olsun eğitimleriyle olsun çok güzel bir site öncelikle başarılarınızın devamını dilerim ...

bir de bir isteğim var hazır olarak bulunan çizimlerden indiriyorum ama en azından bu çizimler paylaşılırken yanlarında nasıl çizildiği veya ölçüleriyle beraber verilse de biz de kendimiz çizmeyi denesek veya üzerlerine daha çok obje eklemeyi denesek daha güzel olur diye düşünüyorum sizce nasıl olur ?

çünkü resime baktığımızda fazla bişi anlaşılmıyor en azından böylelikle alıştırma yapmış oluruz.:)

saygılar ...

15.06.2011 19:40    

ehya
Omrdrl;

bir projenin yanına nasıl çizildiği ile ilgili bilgilerin yazılmasını istemişsin. bu paylaşımlar sadece yönetimin eklediği çizimler değil, birçok üye arkadaşımızın paylaşımlarıdır. bu çizimlerin yanına kimse uğraşıp da tüm aşamaları yazmaz.

çizmeyi deneyebilirsin tabi. bu projeleri baskı al ve önündeki kağıda bakarak çizmeye başla. hatta beğenmedğin yada değiştirmek istediğin yerleri tadil edebilirsin.

16.06.2011 05:55    

omrdrl
Alıntı
ehya :
Omrdrl;

bir projenin yanına nasıl çizildiği ile ilgili bilgilerin yazılmasını istemişsin. bu paylaşımlar sadece yönetimin eklediği çizimler değil, birçok üye arkadaşımızın paylaşımlarıdır. bu çizimlerin yanına kimse uğraşıp da tüm aşamaları yazmaz.

çizmeyi deneyebilirsin tabi. bu projeleri baskı al ve önündeki kağıda bakarak çizmeye başla. hatta beğenmedğin yada değiştirmek istediğin yerleri tadil edebilirsin.

ehya ;

Eyw teşekkür ederim fakat en azından ölçüleri olsa üzerinde biraz öyle çizmeye alışsakta sonra kağıda bakarak çizeriz . :)

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.989 saniye - Sorgu: 51 - Ortalama: 0.0194 saniye