23.06.2010 00:22    

alican_9547
Herkese merhaba.Umarım doğru yere yazıyorumdur ben bu sene makina müh. başlayacam teknik resim dersimiz olacak bu yazı gerekli programları öğrenerek geçirmek istiyorum.Acaba hangi programlar gerekli olacak özellikle duyumlarıma göre autocad işimiz çok olacakmış neleri öğrenmem gerekiyor yada birşey yapmama gerek yok mu yardımcı olursanız sevinirim.Herkese iyi çalışmalar...

<a href=http://www.savetubevideo.com/ >download youtube videos in mp</a>

23.06.2010 06:00    

mavilerinprensi
Hayırlı olsun öncelikle..
Nerede başlayacaksın?

Bu yaz kafanı dinle ya, tatil yap.. ilerde oldukça yoğun bir öğrenim dönemi geçireceksin zaten :)

Yok illa öğrenecem diyosan da Autocad'den başla. Tüm sektörlerin ortak programıdır autocad.
Bunun dışında Solidworks'ü kurcalayabilirsin..

Catia, NX, Proengineer gibi programlar da var ama bunlar kendi başına öğrenebileceğin programlar değil..

sen şimdilik Autocad'in eğitim notlarına, videolarına falan bak.. Bu yaz yeterli olur senin için..

Görüşmek üzere...

23.06.2010 06:39    

arif35
eğer makina bölümü ise ısrarla inventor-solid-catia gibi programları öğren derim. tasarım konusunda teknik parça kütüphanesi konusunda çok iyidir. yok ben sadece taslak için çizim yapacağım genel layout çalışması yapacağım dersen autocad size yeterli olacaktır...

23.06.2010 12:12    

alican_9547
teşekkür ederim:) İtü'de başlayacam bahsettiğiniz gibi ilerde çok yoğun bir program olacak en azından yükümü hafifletebilirim biraz inceleyelim bakalım.Yardımlarınız için teşekkürler...

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.69 saniye - Sorgu: 54 - Ortalama: 0.01278 saniye