25.03.2009 13:28    

brsnml
buda benim sehba denemem... biraz tuhaf gelebilir :) eger resimler gorunmuyorsa lutfen soyleyin.. cunku ilk kez deniyorum..birkac ayri ayri acidan almaya calistim ama oldumu bilmiyorum..

elestirilerinizide yapin.. ben sadece autocadokulu.com dan okuduklarimla ogrendigim kadar yapmaya calistim..

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

sayfada diger goruntuleride gorebilirsiniz.. farkli acilardan.
bu arada hemen soyleyeyim cam olan sehbanin isikli ayaklarin icini bosalttim kenarlardan isik icin kanallar acip icine isik yerlestirdim.. camin uzerine ise renkli olarak yakma islemi hayal ettim..

diger sehbanin ise altinda isikli bir cam var..
her 3 sehbanin da uretimi kolay olur..

saygiyla hepinize..

brsnml (30.03.2009 10:58 GMT)

26.03.2009 10:18    

arzuuuuum
resim açılıyor onda sorun yok fakat sondaki hariç diğer çalışmaların belli olmuyor sanırım s biçiminde ayaklar var cam kısmı tutan ve ayaklar dışarı çıkmış
son model güzel miş sanırım balık biçiminde ayakları var ayrıca çok ağır bir görünümü var alttaki mermer gereksiz bi tasarım

26.03.2009 14:14    

brsnml
teskkur ederim :)
yorumunuz icin..
acilan sayfada resim uzerine tekrar tiklayinca daha buyuk gorebilirsiniz resimleri..
cam uzerinde (satina cam ) yarim yaprak deseni kumlama islemeye calistim.. diger resimlerde isik olayini bilerek biraz daha karanlik yaptim.. ahsap kisimlar uzerinde isledigim gul resmini ise kendim cizdim ve denedim ahsap uzerine guzel oldu..
daha guzel calismalarla birlikte oluruz insallah..

brsnml (26.03.2009 14:19 GMT)

26.03.2009 14:22    

spolied_
ilk olmasına rağmen güzel bence çalışırsan çok iyi şeyler çıkarr :)

14.04.2009 21:54    

yavuzselimkekec
eline sağlık brsnml, işi çözmüşsün zaten . bundan sonrası senin hayal gücüne ve zevkine kalmış. bıkana kadar geliştirirsin...:) bu arada bir tavsiyemde olacak tasarımlarının daha iyi algılanması için bir mekanın içinde (ofis. salon vs.) gün ışığı veya aydınlatma kullanarak çizebilirsin böylece daha iyi sergilenecektir. Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

15.04.2009 08:21    

gurbetci178
bu arada hemen soyleyeyim cam olan sehbanin isikli ayaklarin icini bosalttim kenarlardan isik icin kanallar acip icine isik yerlestirdim.. camin uzerine ise renkli olarak yakma islemi hayal ettim..

nasıl bir ışık yerleştireceksin led diyotmu şerit neonlar mı bunları nasıl monte edeceksin ? enerjiyi nasıl taşıyacak ısınmadan doğacak deformeleri ve arızları nasıl tamir etmeyi planlıyorsun içine ışık yerleştirmek güzel olur du ama nasıl olacak ışık üzerine benim de ilgim var fikrini almak isterdim

gurbetci178 (15.04.2009 13:42 GMT)

17.04.2009 10:38    

brsnml
oncelikle
yavuzselimkekec
ustad yorumun ve onerin icin cok cok tesekkurler zaten su an bir ic mekan icinde calisiyorum ama benim ekran kartim 64 :) 3d olunca makina (pc) cok agirlasiyor zevk vermiyor artik ama yinede zorda olsa calisiyorum..
tekrar tesekkurler yorumun icin
ayrica

gurbetci178
senin yorumun icinde cok cok tesekkur ediyorum.. sorularina gelince 5 li led kullandim bunlari kendim eski telefonlarimdan birinin sarz aletiyle elektrik isini isinmadan ve cok az tuketimle hallettim.. kablolar gorunmesin diye ayaklarin altindan halinin altina aldim elektrik isini yani tertemiz gorunuyor.. aslinda eski uzaktan muandali oyuncak arabalarimin birinin bataryasini takip kullanmak istiyordum kumandayi sehbanin uzaktan kumandasi yapmak icin ama yeterince zamanim olmadi onunla ugrasmaya.. ( modellerinbirinde serit led digerinde el fenerinin icinden cikardigim 5 li led kullandim )

18.04.2009 15:17    

gurbetci178
cevabın için teşekküler ametörce geldi bana başarılar

sevgilerim le

20.04.2009 11:21    

brsnml
ben zaten bir amatorum :) :yes:)

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.214 saniye - Sorgu: 65 - Ortalama: 0.01867 saniye