25.12.2008 09:33    

nurankutlu
.........

nurankutlu (11.02.2009 15:39 GMT)

25.12.2008 09:46    

fox
hadde mamül projelerimi yoksa haddehane tesisi projelerimi????

25.12.2008 13:19    

arif35
arkadaş bahsettiğiniz proje paylaşımı çok ciddi problemleri beraberinde getirecek bir teklif mesajla ulaşmanız daha uygun olur.

29.12.2008 08:50    

arif35
arkadaşlar sizler durumun farkında değilsiniz galiba. büyük bir sistem projeden bahsediyoruz. bir milden veya şaseden bahsetmiyoruz. sonuları ağır bir çalışma olur. çünkü bende haddehane tesisi kurmuş bir firmada çalışıyorum. türkiyenin 3.büyük haddehane fabrikasında. mesajlarınızı bekliyorum.

16.01.2009 16:07    

esmeryalin
selam arkadaşlar...
Ben iskenderunda bir haddehanenin yöneticisiyim...
Hadde ve haddecilik konusunda bilgi paylaşımına açık böyle bir yerin olması çok güzel...
Umarım sektörün tam katılımı sağlanır canlı bir diyalog ortamı olur...
Emeği geçenlere teşekkürler...
Haddeciliğe yeni başlamış veya sorusu olan herkeze açığım...

16.01.2009 20:52    

yazgunesi
Arkadaşlar hadde tesis projelerini (hadde tesisi) oluştururken , tesisin ön yan üst görünüşleri vs. vs. dışında proses şemaları, yerleşim diyagramı , Process Flow Sheet yapıyormusunuz ? Yani kastettiğim aşağıdaki gibi bişey ;

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Merak ettim de o yüzden soruyorum '' tesis '' konusunu dikkate alarak.

yazgunesi (16.01.2009 21:00 GMT)

17.01.2009 07:40    

talhab
hadde nedir acaba açıklarmısınız.

03.02.2009 22:04    

aliyalcin.me
Alıntı
esmeryalin :
selam arkadaşlar...
Ben iskenderunda bir haddehanenin yöneticisiyim...
Hadde ve haddecilik konusunda bilgi paylaşımına açık böyle bir yerin olması çok güzel...
Umarım sektörün tam katılımı sağlanır canlı bir diyalog ortamı olur...
Emeği geçenlere teşekkürler...
Haddeciliğe yeni başlamış veya sorusu olan herkeze açığım...

Ben haddehane ekipmanları üreten bir şirkette çalışmaktayım ancak yeni başladım sayılır. Kendimi haddecilik konusunda geliştirmek istiyorum. Şuan aklımda sorabileceğim çok şey var ancak öncelikle haddecilikle ilgili olarak paylaşabileceğiniz bir döküman varsa çok sevinirim..

18.02.2010 12:24    

weldingengburak
Bende Payas da bir haddehanede yeni çalışmaya başladım.yönetici olan arkadaş kendini biraz tanıtabilir mi
Benim de soracağım birçok şey

06.10.2010 10:45    

turkeysteelplant
merhaba haddehane ve çelikhane konusunda soracaklarınız varsa bekliyorum 15 yıldır demir çelik sektöründe lider firmalarda konstrüktör ressam ve baş konstrüktör ressam olarak çalıştım ve halen çalışmaktayım

03.01.2011 13:05    

gülşen esra
ben de dönem ödevim için haddecilik dahası hadde merdane motorları için sizden bilgi almak isterim.farklı yük uygulamalarına karşılık kullanılan motorlar nelerdir?yanı hangi güçte motor kullanıyorsunuz.ne gibi sorunlar çıkıyor ve çözüm yollarınız nedir?bu konuda bilg, verrseniz çok memnun olurum.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.309 saniye - Sorgu: 72 - Ortalama: 0.01818 saniye