15.08.2008 12:42    

admin

Dosyayı bilgisayarınıza kaydedip inceleyebilirsiniz!

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

zwcad 3 boyutlu otomobil çizimini indir (926kb)

15.08.2008 12:48    

srduncu
çok başarılı olmuş.bu zwcad nasıl bir program biraz açıklarmısınız? farkları falan vs.kolay gelsin...

saygıalrımla,

S.Ü

15.08.2008 13:22    

leonine25
auatocadin aynısı diyebilirim..ama arkadasıma helal olsun ne sabırla çizimin sonuna gelmiştir.
emegine saglık

13.09.2008 17:12    

admin
Ben çizmedim bunu :)

ZWCAD kurulum klasöründen aldım. Yani bunlar da çizilebiliyor ZWCAD ile...

13.09.2008 18:41    

ehya
Lamborgini'yi görünce autocad ile ilk yaptığım çizimi hatırladım. Bu arabanın aynısını 2 boyutlu olarak çizmiştim :)

Zwcad programı, intellicad tabanlı olup, şimdiye kadar incelediğim intellicad tabanlı programların en iyisi diyebilirim. Autocad kullanıcıları intellicad programını kullanırken zorlanabilir. Malum farklılıklardan dolayı. Ancak zwcad programı, autocad kullanıcılarına hitaben hazırlanmış, tüm komut çalışma mantığı aynı olarak hazırlanmış. Lisans fiyatı ise autocad'in neredeyse 1/10'i kadar.Kısa bir zaman içinde autocad'in en büyük rakibi olacağına eminim.

13.09.2008 19:06    

ayhan53ismail
gerçekden iyi çizmişşsin eline sağlık komutlar aynı autocad gibi ama kullanması nasıl bilmiyorum. ama güzel bence ama bir şey sorcam birde düşünün lisaslı autocad zwcada aldım bunda çizim yapdığım da autocad dwg ye döndürebiliyormuyum ve açabiliyormuyum açdığınızı düşünelim açdığınızda zwcadde olupda autocadde olmayan bir özellik hata veriyormu.

13.09.2008 19:20    

ehya
zwcad dosya açarken istediği format dwg formatı. Yani kendisine ait farklı bir formatı yok. Kayıt ederken de dwg formatında kaydediyor ve dosya açarken autocad'in tüm sürümlerini açabiliyor. Zwcad ile kayıt ettiğiniz çiziminizi de autocad'de rahatlıkla açabilirsiniz.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.795 saniye - Sorgu: 65 - Ortalama: 0.01224 saniye