06.08.2008 22:08    

adikoray
Meraba arkadaşlar makina resim konstrüksiyon bolumundeyim staj yapıyorum staj için herhangi bir makinanın komple sınır resmi ve detay resimlerinin olduğu bir proje çizilmesi gerekiyor çizilmiş resminiz varsa link verirseniz sevinirim.

ehya (07.08.2008 05:54 GMT)

07.08.2008 06:47    

mhtp
öncelikle m.r.k. bolumu stajlarında istenen butun ayrıntıları cok iyi biliyorum.Çünkü ben de o bolumden mezun oldum.Staj cizimleri staj yaptıgın sirket icin cok onemlidir piyasaya dagilmamasi gerekir ve gizli belge niteligindedir.Hatta bazı sirketler cizimleri stajerlere vermez.Bilgileri sızmadın diye.Senin projen için ayrıntı bilgiyi hiç kimse veremez burda tahminimce.Senin bi birey olarak kendinin imalat cizimlerini cizip montajini yapman gerekiyor.Kısaca kendi sorumlulugun bu senin.Kucuk bilgilendirmeler gerekirse tabi ki yardımcı oluruz.Bu projende sana basarılar dilerim.

29.08.2008 23:26    

cafolu
Selamun aleyküm arkadaşlar. Makine teknikerliği 2. sınıfı bitirdim ama staj dosyam için Word sayfasına ekleyeceğim 4 adet makine parçaları çizimlerine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler sağolun

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.889 saniye - Sorgu: 48 - Ortalama: 0.01852 saniye