28.03.2008 08:20    

05cebrail
tekirdag Corlu da ilk cnc plazma bize geldi ve verilen egitm 3 gun du sadece ve onceden bilgim olmadıgı halde.inglizce ve cabuk kavramam sayesinde su an kesim yapabiliyorum ama yamuk saclarda torch otomatik olarak kalkmıyor avc (automatic voltage control) acık olsada carpıyor.makineyi kullanan yada bilgisi olan operator arkadaslarla irtibat kurabilirmiyim.hatta istanbulda calışan varsa yanına gelip bir gun bakmak isterim.

28.03.2008 14:15    

mehmetilker
Avc kapalıyken torc saca dalıyormu kalkmadan. Normalde avc açıkken yani ekranda avc yeşil ışığı yanıyorsa torcun yüksekliği sabit kalır.

28.03.2008 14:33    

05cebrail
avc ısıgı yansa da yanmasada girdigim voltage degerinde sabit kalıyor yani sacın yamukugunu goremiyor vuruyor saca..automati diede bir secenek var ama farkeden birsey yok turkce acıklaması war pdf ile ama yeterli degil..istersenşz yollym sizede yıldırım mı szin de

14.03.2013 16:49    

skahraman06
merhaba.. 05cebrail bey bi konu hakkında bilgi isteyecektim. ben cnc plazma operatörüyüm ajan ve esab tezgahlarını kullanıyorum fakat yakın zamanda bi iş teklifi aldım ve fabrikdaki cnc tezgahı yıldırım knuth fakat benim tezgahın kullanımı hakkında bi bilgim yok daha önce hiç kullanmadım. tezgah hakkında bilgi edinmemi istediler fakat ben bu cnc ünitesi hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadım internette. acaba sizin tavsiye edeceğiniz bi yöntem veya yönlendireceğiniz bir yer varmı ? basit olarak gönyeleme ve parametre girişlerini öğrenmek istiyorum kullanımı kolaymıdır çok zorlanırmıyım ? ajan ve esab cnc ünitelerini öğrenmem zaman almadı cvp yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.673 saniye - Sorgu: 52 - Ortalama: 0.01294 saniye