17.03.2008 10:00    

Daisy
Arkadaşımdan bir dosya aldım ve kendi çizimime ekledim. Çıktı almak istediğimde sayfanın 4 bir yanında " PRODUCED BY AN AUTODESK EDUCATIONAL PRODUCT " diye yazı çıkıyor. Ayrıca Autocad açılırkende bunu bildiriyor kabul etmezsem dosyayı açmıyor. Yazıyı çıktıdan nasıl yok edebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. :(

yazgunesi (21.12.2010 10:56 GMT)

17.03.2008 10:07    

sad063
projeni ilk olarak dxf uzantılı olarak kaydet daha sonra aç ve dwg olarak kaydet o yazı kalkıyor...

17.03.2008 10:15    

Daisy
Düzeldi. Çok teşekkürler. :)

17.03.2008 10:53    

sad063
önemli değil kolay gelsin...

08.04.2008 13:47    

Toprak_
Bu konuda yardımcı olan kardeşlerimi alkışlıyorum.. :):):) Teşekkurler iyi çalışmalar... ehya şimdi beni arıyor dur. Aynı soruyu başka yere yazdım. :D Yakında silerim kardeşim ehya. Herkese iyi çalışmaşlar.....

04.06.2008 10:36    

SENDUR
Alıntı
star1985 :
arkadaşlar ben bu dosyanın üzerine proje çizdim eee tabiki projem kayıt olmadı :(
çizimlerimi nasıl geri getirebilirimmmmmmm

ben aylarca "PRODUCED BY AN AUTODESK EDUCATIONAL PRODUCT " diye uyarı veren resimlerle çalıştım taki bu siteyi bulana dek . ama hiç bir sorun yaşamadın çoktıların kenarındaki yazıları saymazsak:) ve bu konu hakkında sitede arama yaparsanız detaylı bilgi elde edersiniz.
bi size tavsiyem konu açmadan bi araştırın sitede varmı yokmu diye

04.06.2008 11:17    

SENDUR
Alıntı
star1985 :
Alıntı
SENDUR :
Alıntı
star1985 :
arkadaşlar ben bu dosyanın üzerine proje çizdim eee tabiki projem kayıt olmadı :(
çizimlerimi nasıl geri getirebilirimmmmmmm

ben aylarca "PRODUCED BY AN AUTODESK EDUCATIONAL PRODUCT " diye uyarı veren resimlerle çalıştım taki bu siteyi bulana dek . ama hiç bir sorun yaşamadın çoktıların kenarındaki yazıları saymazsak:) ve bu konu hakkında sitede arama yaparsanız detaylı bilgi elde edersiniz.
bi size tavsiyem konu açmadan bi araştırın sitede varmı yokmu diye

2 yıldır bu sitedeyim site kuralları nı çok ii biliyorumm cnm hatırlatman içinde ayrıca teşekkür edrim.

rica ederim

16.06.2010 07:17    

haydarabi
projeyi dxf ye çevirdikten sonra dxf dosyasını açmaya çalışıyorum ancak karşıma "press enter to continue" yazısı çıkıyor.
enter e bastığımda ise hiçbirşey açılmadan geri kapanıyor. lütfen yardım.

16.06.2010 07:27    

ehya
Alıntı
haydarabi :
projeyi dxf ye çevirdikten sonra dxf dosyasını açmaya çalışıyorum ancak karşıma "press enter to continue" yazısı çıkıyor.

Projeyi dxf yapmadan önce AUDIT komutu ile hatalarını düzeltin. Layer, text style, table stlye, block name gibi bölümlerde türkçe ve bozuk karakterleri düzenledikten sonra dxf yapın.

16.06.2010 07:49    

haydarabi
Alıntı
ehya :
Alıntı
haydarabi :

Projeyi dxf yapmadan önce AUDIT komutu ile hatalarını düzeltin. Layer, text style, table stlye, block name gibi bölümlerde türkçe ve bozuk karakterleri düzenledikten sonra dxf yapın.

çok ama çok teşekkür ederim. ne zamandır uğraşıyordum bu problemle. işe yaradı :)

05.10.2010 00:30    

Serdalkul
Öncelikle Bu konuda bizleri aydınlatan arkadaşa Teşekkürü borç bilip önce teşekkür ediyorum.Ben problemin Crackla alakalı olduğunu düşünerekten bir sürü carck indirip denemişdim,sonuç alamamışdım.Mükemmel bir yönten Seni tebrik ediyorum.Sağol Varol.:yes:yes

21.12.2010 10:44    

bilgenuzun
merhaba,
forumdaki tüm konu ile ilgili işlemleri denedim. ancak bazı dosyalarda sorunu çözemedim.
benim gibi audit ile sorununu çözemeyenler için yine forumda başka bir konu altında bulduğum "Any DWG DXF Converter" programı önerisi ile sorunu çözdüm..

teşekkürler

bilgenuzun (21.12.2010 11:08 GMT)

21.09.2011 21:11    

berkerkilinc
Alıntı
sad063 :
projeni ilk olarak dxf uzantılı olarak kaydet daha sonra aç ve dwg olarak kaydet o yazı kalkıyor...

teşekkürler ne zamandan beri karşıma çıkıyodu sinir bozucu bir şey kaliteli bir site herkese teşekkürler :)

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.022 saniye - Sorgu: 77 - Ortalama: 0.01327 saniye