08.02.2008 11:17    

cosmos2008
arkadaşlar elinde perspektif çizim olan varsa yardımcı bana yardımcı olabilir mi??
şimdiden teşekkürler...

08.02.2008 22:27    

bektas001
sitede sol tarafta dosyalar bölümünden perspektif resimlere ulaşabilirsiniz.

27.03.2008 22:47    

derbederin
slm arkadaşlar ben mimarlık 1.sınıf ögrencisiyim elimde olan bi projeyi perspektif olarak cizmemi istiyolar ama nasl yapılacağını bilmiyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ve varsa bir kaç örnek proje varsa cok sevinirim şimsiden yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim

28.03.2008 01:29    

mustafa_vrc
Alıntı
derbederin :
slm arkadaşlar ben mimarlık 1.sınıf ögrencisiyim elimde olan bi projeyi perspektif olarak cizmemi istiyolar ama nasl yapılacağını bilmiyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ve varsa bir kaç örnek proje varsa cok sevinirim şimsiden yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim

perspektif çizime geçmek için,komut satırına osnap yaz gelen pencereden snap and gird dekmesine tıkla snap type bölümünde rectangular snap tıklıdır,onu isometric snap yap böylece perspektif çizim yapabilirsin,çizgi yönlerini F5 tuşuyla değiştirebilirsin.perspektif çizim tasarı geometri ağırlıklı olduğu için çizimi görmeden fazla yardımcı olamıyorum.çizimi yollayabilirsen veya buraya ekleyebilirsen belki yardımcı olabiliriz.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.738 saniye - Sorgu: 50 - Ortalama: 0.01475 saniye