18.01.2008 18:28    

electricityproject
Selam
Dizüstü pc almayı düşünüyorum ama elektrik proje çizimi biraz zor olur diyorlar
Sizce laptop mu yoksa masaüstü mü daha iyi olur?
Laptop kuıllananlar varsa görüşlerini açıklayabilirler mi?

Mesaj büyük harfle yazıldığından değiştirilmiştir...

electricityproject (18.01.2008 19:25 GMT)

18.01.2008 21:39    

nakata
Her ikisinide kullanıyorum. Masaüstünde aldığım performansı laptopta alamıyorum. Çok fazla ve çabuk ısınıyor laptob. Bu da performansı büyük ölçüde düşürüyor.

Saygılar...

19.01.2008 09:07    

ayhan53ismail
Laptop kullnamak istersen 2500 ytl gözden çıkarman lazım performans bakımından bende hp dv6296 ea var iş yerindeki bütün bilgisayarlardan hızlı, ikincsi wirelesden bluotout'a bütün özellikler var 2004,2008 ve messenger ve adobeden başka bir şey yok ve gayet hızlı ve iştediğin yere taşıtabiliyorsun ve wirellesi varsa belesde internet kullanırsın beleş yerlerden kulanabilirsin,
Ama devamlı ofisdeyim laptopa gere yok dersen 2500 ytl ye toplama bilgisayar yapdınmı o tabiki laptopdan daha aşırı hızlı ve seni 5-6 sene idare eder hız bakımından, evde benimde 1000 ytl topladığım bilgisayar var halen daha hızlı toplayalı 4 sene oldu sadece virus girdi oda öyle ayakda duruyor laptop aldınmıda virus sokmamaya çalış daha dikkatli ol derim, açıkcası bu sana kalmış bir şey laptopu alırkende iyi ve hızlı alman lazım , masaüstüne öyle bir şeye gerek yok 2500 ytl toplama bilgisayarı uçurursun ama laptopunda ayrı bi cazibesi var bilgin olsun,

birde benim laptop dediği gibi arkadaşın aşırı ısınıyor ekran kartı yüksek olduğundan ve işlemci, ama benim laptopda ısındımı hızlanıyor ilk açıldığında kasılıyor sonra başlıyor çoşmaya,ve laptop aldınmı etrafı araşdır öyle a hemen sekline güvenip alma bazen bu teknoloji sanş işi benim laptop dan alanlardan çk sorun yaşayanda var yaşamayanda bu san kalmış bir şey bence iyi düşün ama laptop al derim iyisini ama para ya kıy,

19.01.2008 21:47    

elektrikprojetasarim
çizim hızında hangisi iyi

20.01.2008 17:17    

sahin460
ben masa üstü bilgisayarı tavsiye ederim. Hatta bide 19'' LCD monitör olursa tadından yenmez.

20.01.2008 22:18    

ayhan53ismail
çizim hı derken zaten 2d hızlı 3d boyutludada dediğim fiyatdaki modeller kasmaz ama masa üstü dersen uçar birde dediği gibi rahat mouse kalavye ve büyük ekran gel keyfim gel,

ama kendine alacaksan notebook al.

hadi kolay gelsin,

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.743 saniye - Sorgu: 58 - Ortalama: 0.01281 saniye