16.01.2008 00:33    

fernendoailton
mrb arkadaşlar kalorifer ve sıhhı tesisat projesi lazım bana ama bu projelerinin hesaplarıda yanlarında olacak yani o projenin boru çapı hesabı vs.. yardımcı olabilirseniz mem olurum kolay gelsin..

19.01.2008 12:20    

mesutgoktas
sanırım ögrencisin ve ödevin için istiyorsun bunu ama bence kendin bişeyler yapmalısın hazır alıp verdigin zaman kendini kandırmış olur ve ileride piyasada çalıştıgın zaman bunun acısını çekersin sana tavsiyem downlaod bölümündeki çizimlerden faydalanman ama illa ben hazır isterim dersen sana yardımcı olamam kusura bakma bu senin iyiligin için

24.01.2008 13:03    

fernendoailton
mesut göktaş hocam anlattıklarınıza katılıorum ancak sorunum hesap işlerinde danıstıgım kişilerde hesapları kendisinin yapmadıgını ısı hesap proğramlarını kullanarak yaptıklarını ve sonucları proje üzerine yansıttıklarını sölediler bende bu konuda(hesap işinde) kendimi fazla geliştiremıorum evet öğrenciyim staj yapmaktayım staj için gerekli.sitediki konumla ilgili projeleri inceledim ..ancak tek derdim sıkıntım hesabın nasıl yapıldıgı...

29.01.2008 00:15    

muratschnell
mmo ya gidersen yardımcı olucaklardır . bu tarz seyleri mmo yayınlarından takıp edebılırsın . hesaplamaları excel de formule edıp yaptıgımız işi hızlandırmak icin kullanıyoruz . odaya gittigin zaman emin ol yardımcı olmaya calısan bırılerı bulucaksın ...

14.02.2008 08:37    

mesutgoktas
Değerli kardeşim hesapları yaptıktan sonra cizimleri yapmak zaten cok kolay sana hesaplamalar konusunda ısısan yayınlarını öneririm ve diger hesaplarda ise üretici ve imalatcı firmalara başvur onlar hazır programlar yapıyorlar mesela ısı yalıtımı izoder'de var kazan için pompa için baca için hep üretici firmalarala irtibat kur ve eğitim seminerlerini takip et sen seminere gitmek istersen onlar neden geliyosun demez
Enyakın ve etkili olanı 12-14 mayıs 2008 de İstanbulda Uluslararası yapı ve tesisat teknolojileri sempozyumu TTMD yapıyor (TTMD : Türk Tesisat Mühendisleri Derneği) Web sitesindende bakabilirsin

14.02.2008 15:54    

fernendoailton
bilgileriniz yardımlarınız vede yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim....
Projeyi tamamladım yardımlarınz sayesinde kısa süre içerisindede bu konudaki seminerlere katılacam bu konuda kendimi geliştirecem tekrar teşekkür eder sağlıcakla kalın....
saygılarımla

21.05.2009 12:58    

cizproje
hocam bu iş için illa mmo na gitmemiz mi gerek siteden yardımcı olamazmısınız.saygılar

yaptığın iyiliği unut ama yapılanı asla..........

12.10.2010 23:37    

muharrem çelik
Alıntı
fernendoailton :
mesut göktaş hocam anlattıklarınıza katılıorum ancak sorunum hesap işlerinde danıstıgım kişilerde hesapları kendisinin yapmadıgını ısı hesap proğramlarını kullanarak yaptıklarını ve sonucları proje üzerine yansıttıklarını sölediler bende bu konuda(hesap işinde) kendimi fazla geliştiremıorum evet öğrenciyim staj yapmaktayım staj için gerekli.sitediki konumla ilgili projeleri inceledim ..ancak tek derdim sıkıntım hesabın nasıl yapıldıgı...

04.08.2011 12:25    

esgin
Arkadaslar bızım meslekte bazı arkadaslar ogrencıyım deyıp neredeyse onaylı proje ısteyecekler sonrada bazı degısıklık baska yerlerde ben yaptım deyıp uygulayacaklar bıra z emek verın lutfen.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.131 saniye - Sorgu: 66 - Ortalama: 0.01713 saniye