17.03.2006 07:32    

53rize
(Çalışma Dosyasına İlave Hazır Dosya eklemek) Bu başlıkla 2 gün önce bir yazı yazmıştım. Bu başlıklı yazıyı bu forumda bulamadım Niçin? bende anlamadım. Neyse tekrar yazıyorum. Benim Sorunum bir dosyadan çalışırken, bu dosyaya başka bir mevcut dosyayı çalıştığım bu dosyaya ekleyebilirim.
Örnek: Benim bir paftada çalışıyorum. Bu paftanın devamıda başka çalışma sayfasında ben bu iki paftaları birleştirmek istiyorum.Teşekkürler

17.03.2006 07:47    

printer
slm
anladığım kadarı ile bir dosya içine başka bir dosya(blok,pafta,vb) insert etmek istiyorsunuz.
Ben şöle yapıyom
1. aşama : önce insert edeceğim paftayı açıyom orda paftanın tamamı yada sadece alacağim yeri ekrana tam yansıtıp
2. aşama ctrl + shıt + c yapıyom baz point seçip insert edeceğim kısmı pencere içine alıyom
3.aşama taşınacak yer olan paftayı açıp bu sefer ctrl + shı t+ v yapıyom insert noktasını işaretleyip enter yapıyom ordan oraya o kismi yada o dosyayı kopyalamış oluyom

bilmem işinize yayar mı

17.03.2006 07:52    

53rize
Buda yarar fakat benim işimi tam görmüyor. Şöyleki Benim koordinatlı iki çalışma sayfam var bunları çakıştırmak veya birbirine eklemek istiyorum.Bunları harita programı netcad yapıyor. Auto cad yapıyormu acaba.

17.03.2006 07:55    

printer
ben elektrik üzerine kullanıyon bu programı fakat şöle diyebilirim copy yaptığın yerde bas pointi koordinatin sıfır noktası gösterirsen diğer tarafa da da koordinatin sıfır noktasına çakarsan copl lediğin kısmı işini göröür diye düşünüyom

17.03.2006 08:01    

53rize
Tamam işimi sizin yaptığım gibide görünüyor teşekkürler. Bilgiyi paylaşmak çok güzel birşey. tekrar teşekkürler

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.73 saniye - Sorgu: 57 - Ortalama: 0.0128 saniye