26.10.2007 12:08    

asivemavi
sorum bır sayfanız var photoshopla hazırlanmıs. Bır tarafta resim var bır tarafında tablo var bır tarafında yazılar var benım sorum ise resim olan kısmı parlak oluyor bır katalogda gordum nasıl yapılıyor yanı heryer mat gıbı sadece resim parlak bu parlağın adı ne onuda bılmıyor bır cınsı varmı sayfa ama photoshopda hazırlanmıs yoksa matbacımı yapıyor bunu

kolay gelsin

ehya (26.10.2007 12:19 GMT)

26.10.2007 13:54    

şeymican07
merhaba...
resmi göremediğimden dolayı tam olarak bilemiyorum fakat bi ara buna benzer bi konuya ders hazırlamıştım bi ara paylaşırım siz bi deneyin isterseniz
parlak kalmasını istediğimiz cismi seçiyoruz herhangi bir seçim aracı ile daha sonra
select-->inverse ye tıklıyoruz.
cisim harci yerler seçilmiş oldu şimdi ise
filter-->blur-->gaussian blur seçiyoruz ne kadar matlaşsın bulansın isterseniz ayarlayıp ok diyorsunuz...
umarım yardımcı olabilmişimdir.:blush

26.10.2007 13:59    

asivemavi
Alıntı
şeymican07 :
merhaba...
resmi göremediğimden dolayı tam olarak bilemiyorum fakat bi ara buna benzer bi konuya ders hazırlamıştım bi ara paylaşırım siz bi deneyin isterseniz
parlak kalmasını istediğimiz cismi seçiyoruz herhangi bir seçim aracı ile daha sonra
select-->inverse ye tıklıyoruz.
cisim harci yerler seçilmiş oldu şimdi ise
filter-->blur-->gaussian blur seçiyoruz ne kadar matlaşsın bulansın isterseniz ayarlayıp ok diyorsunuz...
umarım yardımcı olabilmişimdir.:blush

tşk ederim ilgilendıgın ıcın saol

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.527 saniye - Sorgu: 47 - Ortalama: 0.01121 saniye