08.10.2007 11:16    

caylak35
merhaba arkadaslar ben söyle birsey düşündüm biz izmirli arkadaslar olarak bi ilki gerceklestirelim ve bu sitede olan paylasımı izmirde bulusup tanısarak daha verimli hale getirelim benim fikrim su bende yeni mezun oldum ve aktif olarak elektrik projesi ile yaklasık 1.5 yıldır ugrasıyorum benim durumumda olan bi cok arkadas vardır benden daha iyi durumda veya daha kötü durumda olan arkadaslar vardır kötü durumda olanlara biseyler vermek iyi olanlardanda biseyler ögrenmek aynı zamanda izmirde projecilik nedir ne degildir ögrenmek adına birseyler yapmak inanıyorumki katılıma degişik firmalarda calısan arkadaslarımız dahil olacagından piyasa adına da biseyler ögrenmis olacagız hatta ilerletebilirsek kendi aramızda gelisimimize yönelik haftalık programlarda yapabiliriz ben böle bi konu actım talebe göre hareket ederis insallah hayırlı olur

arkadaslar simdi söyle bi durumda var bu yaklasımımın yanlıs yorumlanmaması icin söle bi tekliftede bulunmak istiyorum erkekler vede bayanlar ayrı toplansın yani yanlıs anlasılmaktan korktugum icin böle bi teklifte bulunuyorum bayanların gurubu kendi arasında organize olsun erkeklerin grubu kendi arasında organize olsun yorumlarınıza göre hareket edelim hayırlısı ise olsun insallah herkese iyi calısmalar

08.10.2007 14:34    

byazici_8181
toplantı güzel bir fikir daha önce denedik ama yeteri kadar ilgi olmadıgı için iptal edildi.. yinede toplanabilirseniz elimizden geldigince site yönetimi olarak katkıda bulunabiliriz..

10.10.2007 21:07    

altınay
byazıcı arkadasın dedığı gıbı katılım yok katılım olursa değerlendirilebılır.

11.10.2007 00:01    

bektas001
siz toplanın ben ankaradan geleceğim

11.10.2007 08:11    

hsyn.
:yes:yesArkadaşlar İzmir de böyle bir organizasyona çok ihtiyacımız var toplanabilmek için elimizden gelen gayreti gösterelim ayrı ayrı toplanmaya gelince bence cat özveri ister özverili insanlarında yanlış fıkır ve davranışlar göstermez diye düşünüyorum. Organizasyonun katılımı bol ve beyin fırtınası bakımından zengin olması acısından ve çoğunluğun sağlanması için en yakın zamanda hep birlikte toplanalım ( mesela bayramdan sonra hemen ege unı de olabilir ) yeterli katılım olursa sitenin kurucularıyla sonraki toplantılarda daha düzenli organizasyonlar kurulabilir desteklerınizi bekliyoruz …….:) :yes:yes:yes:yes

11.10.2007 08:21    

yazgunesi
İzmirli arkadaşlar ve İzmir şehrine yakın ve gelebilecek arkadaşların desteği ile İzmirde buluşmak söz konusu olabilir.
Fikir olarak bayramdan sonra dediğiniz gibi ''uygun gün'' için hafta sonu olabilir şahsi fikrimce.Malum çalışan arkadaşları da düşünmek gerekir derim.

Not: Konu başlığı Elektrik bölümünden Önerileriniz bölümüne tarafımdan taşınmıştır..

11.10.2007 09:31    

caylak35
merhaba arkadaslar
insallah katılım olursa bayramdan sonra organize olmaya calısırız bu arada benim konuyu elektrik bölümünde acmamın sebebi elektrikle alakalı olmam bilmedigim konulara burnumu sokmak istemedim ama olursa tüm cadcilerde gelebilir meslek durumlarına göre bi paylasım olur sanırım ilgilenen arkadaslara tskler

11.10.2007 14:07    

byazici_8181
bence mesleki degilde genel bir site üyelerinden oluşacak buluşma daha faydalı olacaktır.. bu konuda yeni bir sayfa açıyorum ve gelecek arkadaşların bu konu altında gelecekleri belirtmesi durumunda oluşan kişi sayısına ve önerilere göre toplantı hazırlayabilriz..
bu toplantı hem sosyal ve hem mesleki yönden faydalı olabilecegini düşünüyorum.. sonuçta tüm arkadaşlar belirli yerlede belirli birikimlere sahiplar bu sayede bu bilgilerin paylaşılması ve istenilen sorunların ortak çözümü saglanacaktır.. hemde sitede birbirinize yardim edipte yüzyüze görüşemediginiz kişilerle tanışma imkanı olacaktır..

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Linkler güncellenmiştir

admin (09.02.2009 22:01 GMT)

22.10.2007 09:31    

caylak35
byazıcı arkadasım anlıyorum editorsun önderlik etmek istiyorsun bunu anlaya biliyorum fakat konuyu elektrik bölümüne actım elektrikle alakalı oldugu icin önerilere tasındın oradan aldın tanısmaya tasıdın inan bana benim bile askımı sevkimi kırdın bide yazdıgım mesajları silmesseniz sevinirim cünkü kurallara aykırı birsey yazmıyorum saygılar iyi calısmalar

22.10.2007 09:47    

mehmetakca
Eee noldu arkadaşlar konu dağılmış ne zaman toplanıyoruz, yoksa yine iptalmi oldu??

22.10.2007 20:09    

byazici_8181
Alıntı
caylak35 :
byazıcı arkadasım anlıyorum editorsun önderlik etmek istiyorsun bunu anlaya biliyorum fakat konuyu elektrik bölümüne actım elektrikle alakalı oldugu icin önerilere tasındın oradan aldın tanısmaya tasıdın inan bana benim bile askımı sevkimi kırdın bide yazdıgım mesajları silmesseniz sevinirim cünkü kurallara aykırı birsey yazmıyorum saygılar iyi calısmalar

sen sanirim olayi yanlış anladin kimse senin veya başkasinin önderlik etmesini engellemek istedigi yok ne anlamda böle birşey yazmak istediginide anlamış degilim? ben sadece elektirik bölümünden az kişi olacagina tüm site üyelerinin buluşmasinin daha uygun olacagini düşünmüştüm? okadar sadece bir öneriydi olur olmaz o sizlerin bilecegi? ayrıca kimse forum kurallarinin dışında herhangi bir yazınızı silecegini sanmıyorum? ve bir soru sormak istiyorum izin verirseniz? hiç forum kurallarını okudunuz mu? Eger okuduysanız neden silinecegini anlamış olursunuz.. teşekkür ederim.. iyi çalışmalar...

Akça sanirim her zamanki gibi sadece lafta kalacak gibi:)

22.10.2007 20:12    

mehmetakca
Barış bana biraz öle olucak gibi geliyo, bu organizasyon işlerizor tabi herkesin saati herkese uymadığı için...

23.10.2007 08:06    

caylak35
arkadasım derdim önderlik falan deil sadece sunu anlatmaya calısıyorum zaten bakınca anlarsın konuyu oradan oraya tasıdın ve inan seninde iyi niyetli oldugunu biliyorum ama gercekten bak kac kişi mesaj yazmıs geliyorum diye tanısmalara ben bunu anlatmak istedim.. ilk anda olan ilgide ortadan kalktı yoksa kimse ile derdim yok insanlar bakıyor elektrikte izmirde bulusma ok bi geliyor 7 8 mesaj var neyse oradan önerilere orada tamam diyor bi daha geliyor bi bakıyor tanısmlara tasınmıs ne bu yaa diyor yani ben böle dedim sahsen ne seninle ne bi baskası ile derdim yok kimseyide rencide etmek deil niyetim hissettiklerimi yazdım sadece ama sen yanlıs anladıysan birsey diyemem forum kurallarına gelince insanca mesajlar attıgımı biliyorum insan olmak icin 3 5 maddeyi okumaya gerek yok ben zaten onları biliyorum ve sadece bu foruma uye deilim kurallara aykırı deil mesajlarım incele istersen barıs yinede kırıcı olduysam kusura bakma saygılar

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.098 saniye - Sorgu: 77 - Ortalama: 0.01426 saniye