27.08.2007 21:33    

gurbetci178
autocad electrical nedir ne işe yarar tols pallette özlleliğimi var veya daha başka özellikleri varmı ve kurulumu için türkçe açıklma varmı ilgisi ve bilgisi olan kardeşlerden yardım bekliyorum

27.12.2009 18:25    

yukselelkt
hiç yardim eden yokmu bende autocad electrical ögrenmek istiyorum biraz video yada nereden başlamaliyim
yardim lütfen

18.07.2010 18:44    

kobodi
autocad electrical ı bilen yokmu arkadaşlar yardım

01.07.2014 07:32    

lesyev
Selamlar,

AutoCAD® Electrical yazılımı, elektrik kumanda devrelerini tasarlamak ve bu tasarımları otomatikleştirmek için kullanılan bir AutoCAD® yazılımıdır. AutoCAD Electrical, AutoCAD’in tüm işlevselliğine sahip olmasının yanı sıra, elektrik kumanda devrelerini tasarlamak için üretilmiş kapsamlı araç grubuna sahiptir.

Elektrik Kontrol Sistemleri Tasarlayanlar için özel AutoCAD : AutoCAD Electrical

AutoCAD ve daha fazlası
Amaca uygun geliştirilmiş elektrik tasarım araçları
İşlerin otomatik yapılması
Tam kapsamlı sembol kütüphanesi
Autodesk® Inventor® Ara işlerliği
Tam olarak yerli DWG™ kullanımı

AutoCAD Electrical, elektrik kontrol tasarımcıları için geliştirilmiş bir AutoCAD ürünü olarak elektrik kontrol sistemlerini yaratmak ve bu sistemler üzerinde değişiklik yapmak için geliştirilmiştir.

AutoCAD Electrical AutoCAD’in tüm fonksiyonlarına ilave olarak önemli verimlilik artışı sağlayan elektriksel sistemlere özgü zengin özellikler ve fonksiyonlarla donatılmıştır.

Devre kurma, hatlara/kablolara numara verme ve malzeme listesi yaratma gibi sık yapılan pek çok işi otomatik gerçekleştirir
Pek çok uluslar arası çizim standartlarını destekler ve kapsamlı bir sembol kütüphanesine sahiptir
Hat bağlanabilirlik bilgisini Autodesk® Inventor™ a göndererek tasarım ekiplerinin sayısal modellerde iş birliği yapmasını sağlar.
AutoCAD Electrical elektrik kontrol sistemlerini hızlı ve hatasız bir şekilde, önemli maliyet tasarrufları yaparak tasarlamanızı sağlayan araçlarla donatılmıştır.

25.01.2019 19:25    

mustafa1kilic
arkadaşlar aşağıdaki sitede çok iyi videolar var. emeğe sağlık

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.068 saniye - Sorgu: 59 - Ortalama: 0.0181 saniye