24.08.2007 09:08    

kayzerzhoze
Bu sitenin kurucularına gönül dolusu teşekkürler, arkadaşlar bu site tüm çizim yapanların kendilerini geliştirmeleri için büyük bir nimet. Toplumda giderek zayıflayan paylaşım duygusunu yeniden güçlendiren bir site diye düşünüyorum. siteye bir çizgi dahi gönderen, bu büyük oluşumun içinde olan herkese gönülden teşekkürler.

Allah hepinizden razı olsun...

admin (24.08.2007 09:30 GMT)

25.08.2007 07:07    

bektas001
sizin gibi arkadaşlar bizleri destekledikçe biz hep büyüyerek burada olacağız. kadromuzdaki arkadaşlar adına tşk ederim.

25.08.2007 07:34    

seastar
bir ara siteye giremedikçe çok üzülmüştük:( neyseki kısa bir sürede sorunumuz çözüldü ve yeniden birlikteyiz.

değil ülkemizin, dünyanın dört bir tarafından katılan üyelerimizle gün geçtikçe daha da büyüyor ve gelişiyoruz. ve benim gibi pek çok arkadaşımızda, autocadokulu.org sayesinde çok şey öğrendi. bilgi paylaştıkça çoğalır.

teşekkürler autocadokulu.org :)

25.08.2007 07:40    

subet
Ben de bu sitede bilgilerini paylaşan herkese teşekkürlerimi sunmak isterim.
Çok başarılı ve bilgi paylaşımı açısından en başarılı siteler arasında baş sıralarda olduğunu düşünüyorum.Kurucularına sonsuz teşekkürler...

25.08.2007 20:26    

y-eski
Slm.Bende diger arkadaşlar gibi siteden çok şey öğrendim vede elimden geldiği kadar sorunu olan kişilerin sorununu gidermeye çaba gösterdim umarım bu şekilde herkez birbiri ile bilgi alış verişini bozmaz ve herkez birşeyler öğrenmeye devam eder.Site yöneticlerine ve herkese kolay gelsin.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.766 saniye - Sorgu: 54 - Ortalama: 0.01419 saniye