AutoCAD • AutoLISP • Programlama • Püfler • Komutlar • Terimler • Eğitim
aLd • TCad • FacadeCAD • Cephe Kot • HQ Library • FreeMUST • Pasdoc.A
30.06.2007 22:38    

Aykut44
seLam arkadaÅŸLar
Arçelik Yetkili Servisinde Staj Yapıyorum ama Hergün Klima montajdan başka birşey yapmıyorum. Staj dosyasında 30 sayfa var ve günlük yazmam gerek. Düşünüyorum Her gün 3 - 4 tane klima montaj ediyoruz kullanilan herşey aynı ve artık ezberledim. Staj dosyasına ne yazmam gerekiyor ? Bilgisi oLanLarın yardımlarını bekliyorum...

Not: Birinci Stajım...

03.07.2007 18:58    

youngeagle_3
kardeş anlaşılan bu sitede hiç kimse staj yapmamıs veya yardım etmek zor geliyor.

03.07.2007 21:00    

t-rex
arkadaşım hergün aynı işleri yapsanda biraz kendin birşeyler katarak yazsan daha iyi olur....
bence hergün aynı şeyleri yazmazsan iyi olur.....
kolay gelsin......

04.07.2007 21:04    

Aykut44
Alıntı
youngeagle_3 :
kardeş anlaşılan bu sitede hiç kimse staj yapmamıs veya yardım etmek zor geliyor.

hakLisin kardeÅŸ
Ya hiç kimse Staj yapmamış
Yada yardım etmek cok zor geliyor...

05.07.2007 11:49    

onderyesilkaya_35
:yessana benden bir tavsiye; hergün başka başka şeyler yapmaya çalış yap demiyorum çalışşşşşşşş

20.07.2007 14:58    

gülcihan
slm arkadaşım arçelikte yapıyosan meseal bi gün arıza tespitine gittini yazabilirsin bi gün buzdolabı arızası için gittini yazabilirsin bunları zaten çeşitlilik sağlayacaktır birazda kendim bişiler katarsan olur
çünkü zaten arızlar çeşitlendirilebilir hergün aynı şeyi görmüş omlazsın yani en azından hocan öle sanar
bu arada cvp veremedim çübkü tatildeydim yenigördüm yazını.... hadi kolay gelsin....
Saygılarımla...

20.07.2007 19:16    

Aykut44
Alıntı
gülcihan :
slm arkadaşım arçelikte yapıyosan meseal bi gün arıza tespitine gittini yazabilirsin bi gün buzdolabı arızası için gittini yazabilirsin bunları zaten çeşitlilik sağlayacaktır birazda kendim bişiler katarsan olur
çünkü zaten arızlar çeşitlendirilebilir hergün aynı şeyi görmüş omlazsın yani en azından hocan öle sanar
bu arada cvp veremedim çübkü tatildeydim yenigördüm yazını.... hadi kolay gelsin....
Saygılarımla...

Ya güzel hosta Günde 3-4 tane klima takiliyor Ben Günlük rapora 4 tane klima taktigimi yazcam bir örnek verseniz noLar ki ?

27.07.2007 08:20    

gülcihan
hımm bak şimdi önce yazarsın işte kliamının dış ünitesinin montajın nasıl yaptığıın yazarsın işte arkadan ne kadar mesafe bıraktığınız bunun havayı daha ii sürkile etmek için bırakıldığını falan filan yazarsın zaten ben sitede klima montajında nelere dikkat edilmelidir gibi bi başlık açmıştım ordan bişiler alırsın sonra işte bugün şöle bi aklsilikle karşılaştık onu gidermek için şöle şöle işlemlere başvurduk dersin omlasada bişiler yaz bazı günlere aynı koplyası olmasın diye.....
bunun yanı sıra buzdolabı falana gittiyseniz orda da gördüklerini yaz olur :)))) halledersin
Saygılarımla....

30.07.2007 13:40    

erkanarslan0101
arkadasım bende iklimsa da staj görüyorum bende tam olarak bilmiyorum ama stajda yaptığğmz montajları yazabiliriz tam olarak bende bilmiyorum

04.05.2008 08:36    

tolgaolur
Merhaba arkadaşım mesela bir gün için kompresör değişimini anlatabilirsin bir günde herhangi bir arıza yı yada herhangi bir gün kompresöre elektrik vermeyi anlatabilirsin bence bu meslekte sınırlama yok bir çok anlatacak şey bulabilirsin bu senin isteğine bağlı mesela ben staj yaparken bir merkezi klima santrali fabrikasında yapmıştım staj sırasında düşündüm neleri staj dosyasına geçirebilirim diye hergün bunları not aldım ve gereğinden fazla konu bulmuştum he birde şunu söyleyeyim yaptığın işlerin fotoğrafını çekip staj dosyana koyarsan bence daha iyi olur...

selametle...

05.06.2008 06:02    

kübra emanet
aykutun sıkıntısını anlıyorumm galiba
arçelikte klima montajı çok olur ve arızalar genelde değişim verilerek giderilir:D ama genede hakkını yememek lazım arızalar çıkıyo ama aman aman arızalar değil....ama klima temizliği ile ilgili bi sayfa olusturulursa zahmetli biraz o yuzden diyorum güzel olur....dış üniteyi asmanın yöntemlerini mesela 22. kata 48 binlik klima nasıl takılır gibi...
allah klimacılara kolaylık valla işleri zor.....

05.06.2008 07:12    

balca
arkadaşlar ben staj dosyamı (fotokopisini) sakladım diye hatırlıyorum eve bakıcam ama bulursam bunu size nasıl ulaştırırım bilmiyorum .en azından neler yazdıgımla ilgili bilgiler verebilirim ama bunun için yarını beklemek gerekio umarım bulur işinizi kolaylaştırırım:)

18.07.2008 10:19    

andriake
staj a not veren hoca için senin ne yaptıgın önemli değil ne öğrendiğin önemli bence sen ne öğrendiysen onu yaz tabi günlüklerini de yapabillirsi n ben iklimlendirme soğutma bölümü öğrencisiyim ve öyle yapacam ..

16.09.2008 09:16    

sekmanerdem
beyler buraya bı tane klıma montajın ayrıntılarıyla yazsanız gusel olur

29.09.2008 04:11    

kemalkaya
hergün ne yaptıysan yaz.klima montajı yaptıysan onları yaz zaten sen hatayı kima montajcısına girerken yapmışsın

12.06.2012 06:31    

harby_cocuk
www.gmyoiklimlendirme.blogcu.com sayfamda staj defterı kendım hazırladıgım var orda alabılırsnız. arkdaslar..

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.206 saniye - Sorgu: 91 - Ortalama: 0.01325 saniye