26.06.2007 10:30    

seastar
son bir kaç gündür siteye girdiğim zaman bazı yazıların altı kalın kırmızı renkli çizgilerle çizilmiş durumda ve bu yazıların üzerine gelince de reklam pencereleri açılmakta. bu sorun herkesde var mı yoksa benim tarayıcımda mı bir problem var? çok sinir bozucu bir durum

26.06.2007 10:38    

arzuuuuum
evet aynı sorun bendede var ve büyük ihtimalle herkezde çıkıyodur.bide reklamlarda cinsel içerikler çıkmasa sorun değil.buradan site adminine yani aydına sesleniyorum lütfen çekin şu reklamaları.bu tür reklamlara bakmak isteyen bakacağı yeri biliyo zaten onların yeri burası değil bence.

26.06.2007 10:42    

seastar
teşekkürler arzuuuuum, bu konuda beni yalnız bırakmadığın için. dediğin gibi zaten o reklamlarla ilgilenenler biliyorlardır nereye bakacaklarını. çok sinir bozucu bir durum vallahi. bir yere gireceğim. hemen reklam penceresi, bir de o pencerenin açılıp kapanmasını bekle.

26.06.2007 10:50    

memocad
seastar siteye maddi destek amacıyla aydın bey vermiş yani sitede şuan virus hacker vs.. yok yanlız reklamların olduğu yere keseinlikle girmeyin zaten reklamın olduğu yazılar clicklenmeyecek yazılar
örn üye listesinin olduğu kısımdaki ziyaretçiler yazısı reklam gibi...
haber kaynağı. ehya

26.06.2007 10:53    

seastar
teşekkürler dostum, ama reklamın düzgününü alsak ya, cinsel içerikliler olmasın bari ...

26.06.2007 11:02    

nergul
cinsel içerikli reklamlar olduğunu sanmıyorum burada da olacaksa ertık ne diyeyim

26.06.2007 11:12    

arzuuuuum
malesefki var.bende bu siteye yakıştıramadım o tür reklamları.aslında sitenin reklama ihtiyaçı olduğunu sanmıyorum kaliteli bi site.

26.06.2007 11:19    

y-eski
slm.Birkaç gündür bu dediğiniz çizgili yazıların bende farkındayım pek hoş bir görüntü olmuyor ayrıca reklamın içeriğide pek hoş değil site yöneticileri bu duruma bir düzenleme getirmeleri gerekir.Herkese kolay gelsin.

26.06.2007 11:22    

memocad
nergul seastar size katılıyorum ben ilk gördüğümde az daha bilgisayarı formatlayacaktım sinirlendim nasıl bu viruslet trojanlar 5 tane yazılmı geçebiliyor diye anlayamamıştım ama internet cafede gördümki siteden dolayımış belki yakın bir zamanda durdururlar çünlü bu kimsenin hoşuna gitmiyor.
arzu...m sitenin reklam almaya belki ihtiyacı olabilir bu normaldir ama cinsel içerikli değil...

26.06.2007 11:35    

ehya
Arkadaşlar, reklamın iyisi kötü olmaz diye bi söz vardır. Eklenmiş reklamlar, istemeyen tıklamaz.
Bu sitedeki reklamların amacı sitenin reklamının yapılması için değil. Böyle bi sitenin devamını sağlamak elbette bi maddi külfet gerektiriyor.
Bunları da bi şekilde karşılamak lazım. Mynet den alınan reklamlarda bu şekilde. Burada aydın bey'in yapacağı hiçbirşey yok.
Benim evdeki bilgisayarımda reklamlar görünüyor ancak bürodaki bilgisayarımda görünmüyor. Demek ki görünmemesi için bi seçenek var.

26.06.2007 11:40    

seastar
ehya dostum işte biz de o seçeneği arıyoruz. ayrıca şu anda reklamlarda da bir düzelme söz konusu, tüm autocadokulu.com kullanıcıları adına tesekkür ederim.

26.06.2007 11:50    

arzuuuuum
seaster düzelme var diyosun ama hiç düzelme olmadı.şimdi bi arkadaşa msj gönderdim ve gönderdikten sonra bazı yazılarda cinsel içerikli reklam vardı ve bu beni son derece rahatız etti.

26.06.2007 11:54    

admin
Arkadaşlar reklamlar mynet ten yayınlanmakta, yani biz mynetin alt yayıncısıyız,
Reklamlar tek bir kod üzerinden mynet tarafından döndürüldüğünden biz şu reklam yayınlansın bu reklam yayınlanmasın diyemiyoruz. Ancak mynet ile yaptığımız görüşme sonucunda 1 temmuzdan itibaren cinsel içerikli reklamların yayınının tamamen durdurulacağını öğrendik. 4-5 gün sonra bu sorun kökten çözülecek diye umuyoruz eğer çözülmez ise reklam yayınını durduracağız.

Ciddi trafiği olan sitelerin ciddi giderleri olduğunu tahmin etmek güç değil bizde bu reklamlar sayesinde biraz destek bulmaya çalışıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederim...

26.06.2007 12:04    

memocad
sn. admin sizi anlıyoruz tabi maddi destekde önemli ben ve arkadaşların sıkıntısı cinsel içerik yoksa diğer türlü reklam olabilir normaldir
örn anasayfadaki başarı soft gibi.
yinede cvp verdiğiniz ilgilendiğiniz için tşk...

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.249 saniye - Sorgu: 81 - Ortalama: 0.01542 saniye