22.02.2007 14:39    

mehmetakca
Arkadaşlar insaatim.com adlı bir site benim 2 adet oda tasarımı ve sahne tasarımı çizimlerimi bizim sitemizden çalıp kendi logolarını koyarak orda yayınlamışlar hatta "özlemim" adlı bir kullanıcı yayınlamış bu çirkin bir davranıştır, o çizimlerin ordan kaldırılmasını talep ediyorum,eğer çizimler kaldırılmazsa bu iş mahkemeye kadar gider ve tazminat ödemek zorunda kalırlar, tazminatıda şöle alırım o sahne tasarımı çizimim patentlidir insaatim.com kadrosu iananmıyorsa benimle bağlantıya geçsin ve onlara kanıtlayayım aksi durumda başları çok ağrıcak ilgilenenlere duyrulur....

22.02.2007 14:52    

saliha6134
NE CESARET YA.PESSS DĞRUSU

22.02.2007 15:00    

admin
Baştan beri yapıyorlar bunu, sitedeki çizimleri çalıyorlar. Ben uyarı maili gönderdim önemseyen olmadı, geri dönüp cevap bile yazmadılar. En kısa sürede tazminat davasıyla karşılarına çıkacağız. 30bin YTL lik tazminat davası belki akıllarını başlarına getirir. Bu sayfa ve gönderdiğim e-mail sureti uyarı konusunda delil olarak kullanılacaktır.

Diğer çizim sahipleri de bu sayfaya uyarı metinlerini yazabilirler.

Akpınar internet hizmetleri yönetimi

22.02.2007 15:04    

mehmetakca
Aydın bu konuda en büyük desteği senden bekliyorum çünkü bu ciddi bir olay bu kadar terbiyesizlik kendini bilmezlik olmaz o yüzden en kısa zamanda gerekeni yapalım....!!!

22.02.2007 20:07    

byazici_8181
valla arkadaşlar üstüne gidin dicem ama adamlar sıkışınca üye eklemiş diyip işin içinden sıyrılacaklardır.. bence uyarı gönderip irtibata geçip kaydedilip sorumsuz davrandıklarını kanatlamak gerekli.. yaptıkları katlanılcak bir şey degil sonuçta herkez emek harcıyor ve kimse emeginin çalınmasını istemez...

23.02.2007 15:15    

tasarimci111
terbiyesizlik ben diyecek bir şey bulamıyorum arkadaşlar

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.638 saniye - Sorgu: 60 - Ortalama: 0.01063 saniye