09.01.2007 15:18    

Ronin
KD de çizile bir projeyi başka bir bil.daki kd ye yükleyebiliyormuyuz. yada projeleri auto cad deki gibi taşıyabiliyormuyuz?

09.01.2007 16:50    

mehmetatasayar
@ Ronin Ewet Bu Mümkün KD Kurduğun Yerde Yani C: Dosyasında Bir Scanes Adlı Bir Dosya Olması Lazım O dosyanın içindekileri kopyalayıp diğer pc de kurulu Scanes dosyasını içine kopyalayıp Kullanıbilirsin... Ama Dosyanın İsmini Tam Olarak Bilmiyorum... Ama S Harfi İle Başladığına Eminimm.. Bir Yanlışımız Varsa Kusuruma Bakmayın...

Saygılarımla GambleR

10.01.2007 12:55    

mehmetatasayar
@ Ronin Duvar kaplaması doğru ama sen yanlış yapıyosun.. ilk olarak yukaruda metre var onunla duvar kaplaması atacağın yeri ölçüm ondan sonra duvar kaplamasına ölçü veriyosun sonra mause ile duvara sürüklüyosun bu kadar basit yahu....

Saygılarımla GambleR

12.01.2007 08:45    

Ronin
:( ne yazıkki olmadı. bak yapabildigim bir mufak çizimi.Eheh sitedekilere göre çok acemi kalıyor yaa.

Mutfak[/link]KD ile Mutfak

12.01.2007 13:35    

mehmetakca
Evet bu mutfak resmi gerçekten çopk basitmiş ama kendini geliştirirsin zamanla....

12.01.2007 13:40    

Ronin
Ögrenmenin yaşı yoktur demişler bende hala ögreniyorum:) ee tabi bir yandan da çalışmak zorunda olunca biraz yavaş gidiyor.
birde auto cad de bir çizim yapıyorum bitince onuda gösteririm.:) oda acemice kalacak yaa olsun.

12.01.2007 14:05    

mehmetatasayar
Merhaba Herkese Bende Dün Bİr Arkadaşıma Mutfak Çizdim Onun İstediği gibi Yani Müşterinin İsteğine Göre..

http://img407.imageshack.us/img407/1332/mutfak123wk8.jpg

Saygılarımla GambleR

12.01.2007 15:00    

mehmetakca
seni tebrik ederim gambler iyi çizim olmuş....

12.01.2007 16:26    

tolga86
vallaha ii çizmişin emeğine gözünün nuruna salık

12.01.2007 16:47    

ademaydin
dolaplarla tezgah yüksekliği az almasına rahmen güzel olmuş eline saglık

12.01.2007 17:03    

yerginer
Selam ronin ve gambler
İkinizde bence harikasınız.
Öğrenmenin yaşı yoktur. Bana okulda autoucad eğitimi vermediler. Bilgisayar ile eğitimimiz sadece Fortran 4 diliyle sınırlı kaldı. Türkiye'nin birçok yöresinde hatırı sayılır birçok projede alt kademelerden başlayarak şantiye şefliği dahil çeşitli görevlerde bulundum. Şuan özel bir kişinin kendine yaptırdığı bir malikane projesinde maalesef alelacele ruhsat için hazırlanan projeleri asbuilt olarak hazırlamakla işe başladım ve bu siteden çok faydalanıyorum. Her yeni gün yeni bir komut öğreniyorum. Şu sıralar 3 boyutlu çizimler üzerinde çalışıyorum.
Elinize sağlık. Her ikinizin çizimi de çok güzel olmuş.
Yeni çizimlerinizi de görürüz inşallah.
Bana yardımcı olacak bilgi ve belgelerinizi paylaşmak için adresim eryalciner@gmail.com
Kütüphanem henüz yok ve hazır block yolayan arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.
Yalçın Erginer

13.01.2007 09:16    

Ronin
yerginer , teşekkür ederim. Dediğim gibi benim çizimler daha acemice kalıyor sitedeki diğer çizimlere göre ama elimden geleni yapıyorum.
Yeni çizimler ve dowland kısmına ekleyebileceklerimle bende katkıda bulunmak istiyorum bu siteye. Benimde ögrendiğim bir çok şey var burda yeterki araştırılsın.
Aslında kütüphanen için bu sitede baya metaryel ve bilgi mevcut ama elimdekileride paylaşabilirim.

gambler, mutfak güzel olmuş yalnız kızma ama buzdolabını hala çözmüş değilim.

15.01.2007 13:09    

mehmetatasayar
merhaba Arkadaşlar Dediğm Gibi Müşteri Öyle İstedi Buzdolabının Üzerini Boş Bırak Deyince Bende Öyle Çizdim ... Ne Yapalım emir Demiri Keser Derler.... :D Ama Sİzin İçin Buzdolabı Üztünü Güzel bir Tasarım İle Dolduracağım....

Saygılarımla GambleR

16.01.2007 10:09    

Ronin
slm
yok ben buzdolabının üstünü neden boş bıraktın diye sormadım. buzdolabının kendisiyle ilgili idi. Yani üst kapak çok dar görünüyor. kd de çift kapak yapınca üst tarftaki kapak küçük oluyor bende amerikan buzdolabı koyuyorum onun yerine en azından daha ii görünüyor.
buydu yanii.
bu arada gambler duvar kaplamasını yapıyorum :) senin dediğin şekilde arada yanlış oluyor ama yapacam:)

26.01.2007 08:14    

isasimsek
Evet Haklısın Ronin Arkadaşım O proje Bir Adeko 6.2 Versiyonunun Renderiydi
Adeko 6.2 Versiyonuyla Mutfak Programlarına Çok Yenilikler Katmış
Özellikle işik Ayarları ve Renk kataloğu Çok Güzel Olmuş
Kitchendraw da Kullandım Fakat Adeko da Özel Modül Yapmak Ve Fiyat listesi Çıkarmak Çok Kolay

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Dolayısıyla Adeko Tercihimdir. Sayagılarımla İyi Çalışmalar

isasimsek (26.01.2007 08:28 GMT)

12.02.2007 09:40    

moble43
gamber ışık sisteminde sanırım sorunların var resim daha net ve güzel gözükebilir bu sorunu düzeltirsen senin için daha güzel sonuçlar alırsın.

17.02.2007 15:33    

Ronin
mutfak

slmlar uzun bir aradan sonra tekrar geldim:) şimdi bu mutfakta fayans yapmaya çalıştım;duvara yerleştiriyorum ama açılı duruyor bir türlü düzgün yerleştiremedim.
Birde ışık olayını daha düzgün halledebilsem.
sizce nasıl olmuş? Eksiklerimi nasıl tamamlayabilirim acaba?
önceki mutfaktan daha ii oldu bence:)

12.03.2007 12:24    

nekromania
ışık konusunda nasıl değişiklikler yapabiliyoruz kd de ?

21.03.2007 08:27    

Ronin
Kd de Bakış menüsünde en altta ışık kaynagı seçenegi var ordan açılan penceresinde ışıgın geliş yönü ve açısını,ışığın gücünü ve kontras ayarını yapabilirsiniz.

08.12.2007 12:56    

erka1972
evet arkadaşlar kd programı hakında ne sormak istiyorsanız sorabilisiniz arkadaşların çizimleri yeni başlayanlar için oldukça iyi bence daha çok çalışarak geliştirebilrler hekese kolay gelsin

erka1972 (11.02.2008 19:13 GMT)

Copyright © 2004-2022 SQL: 1.424 saniye - Sorgu: 100 - Ortalama: 0.01424 saniye