24.04.2023 10:18    

hll19100
Selam dostlar, benzer konuları inceledim uygulamadım ama bir sonuca varamadım. Bayramdan önce autocad lisans hatası verdi bende kaldırıp yeniden yükledim, kaldırma esnasında bütün c yi taradım autocad klasörlerini el ile sildim, cammon files vs. hepsini sildim silinmeyen klasörleri güvenli mod ile başlatıp temizledim. ccleaner ile kayıt dosyalarını temizledim, yani kendimce temiz bir kurulum yaptım. tekrar kurduğumda her dosya açışımda yeni dosya açıldı, sdi 0 taskbar değişkenlerini denedim işe yaramadı, Birlikte aç kısmında autocad dwg launcher olarak değiştirdiğimde ise herhangi bir işlem olmuyor öyle boş boş bekliyor autocad application ile çalıştırdığımda ise farklı dosyalar açılıyor.. uzun lafın kısası arkadaşlar bu sorunu nasıl çözebiliriz bi yardımcı olun lütfen..

24.04.2023 14:38    

baha07
ekran fotosu ?

24.04.2023 18:53    

hll19100
Alıntı
baha07 :
ekran fotosu ?

selam, özellikler kısmındaki birlikte aç kısmını AutoCAD Application olarak değiştirdiğimde ekran görüntüsündeki gibi oluyor

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Autocad DWG Launcher olarak değiştirdiğimde ise hiçbirşey gerçekleşmiyor bi işe yaramıyor yani

25.04.2023 06:08    

hll19100
Alıntı
baha07 :
arka plan rengin siyah mi ?

Beyaz

01.05.2023 20:14    

kalfasezai-1
Merhaba.
pc' den autocad sürümlerini kaldırdığınızda, kök dizinlerde kalan kodları da temizlemeniz gerekiyor !

Program Ekle/Kaldır dan Silinemeyen Programların Silinmesi !!! Bazen
yanlışlıkla programı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü
silersiniz. Bu durumda Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o
programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için yardımcı bir
programı kullanarak kaldırırsınız. Yoksa Başlat/Çalıştır/Regedit i çalıştırın

(Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden
2- Software 'i açın,
3- "Autodesk" klasörünü silin.
Başka Ana klasörlerde de aynı yolu takip ederek, tüm "Autodesk" klasörlerini silin.
Bu şekilde tam anlamıyla kaldırmış olursunuz.

Ayrıca,c:\ "kullanıcılar" klasörü içindeki "appdata" klasörü içindeki "Local" klasörü içinde ulaşacağınız "Temp" klasörü içinde "Autodesk" ile ilgili olan tüm dosya ve klasörleri kaldırmanız gerekecektir.

"dwg" dosyalarının sekme şeklinde açılabilmesi için de aşağıdaki adreste önerilenleri uygulamanız gerekecek.

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

kalfasezai-1 (01.05.2023 20:30 GMT)

02.05.2023 05:59    

hll19100
Merhaba, herhangi bir ayarı karıştırmadan şuan tekrar launcher e çevirdim ve düzeldi, sebebini bilmiyorum bazı eklentiler indirmiştim onlar etkilemiş olabilir

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.137 saniye - Sorgu: 58 - Ortalama: 0.0196 saniye