07.10.2017 13:56    

yasinkaratas01
merhaba;

autocad mep ile bir havalandırma dirseğinin m2 olarak dx komutundan alanını göremiyorum nasıl yapabilirim

saygılarımla

09.10.2017 14:05    

ehya
Yasinkaratas

Bir soruyu farklı iki sitede sormanın amacı nedir? Genelde iki yere de aynı kişiler bakıyor.
Hangi tarafa güvenmiyorsun? Bize mi? Yoksa Bize mi?

09.10.2017 15:23    

yasinkaratas01
size açıklama yapmak zorunda değilim ilk olarak size tavsiyem ön yargılarınızın üzerine tuğla inşa etmeyin tabi dikkate alırsanız niyetinin ne olduğunu ve ne yapması gerektiğini bilmeyen birine hoş davranmamanız biz türkler nedense hep sorudan önce insanları küçük görmeyi hatta ve hatta arkasındaki bulutu araştırmayı nedense çok seviyoruz madem bu site de yönetici vasfı taşıyorsunuz ona göre davranmalısınız insanların bazen ne yaptıklarını bilemediği şeyleri yüzüne vurarak değil kalın sağlıcak

09.10.2017 16:00    

ehya
Ön yargı olarak gördüğünüz sizin hüsnü kuruntularınız. Ben bir yönetici vasfı taşıyarak bu mesajı yazdım. Gerekeni yaptım.
Biz Türkler hiçbir zaman insanları değil fikirlerini ve yanlışlarını küçük görürüz. Kendisine güven duyulmamasını eleştiririz. Soru nidasındaki eleştirimiz bulutun arkasında ne var diye değil, sadece neyin ne olduğunu bildiğimiz halde soru sorarak belirtmemizdir. Yoksa neyin ne olduğunu çok iyi biliriz.
Birşeyleri yüze vurmak, sizin aynı soruları iki farklı yerde sormanızdan ise kastınız, bu kadar alınmamalı ve sizin bulut dediğiniz ne ise onun önüne geçmeniz daha iyi olacaktır.
12 yıldır bu forumda çok soru cevapladım. Çoğu kişiye yardımcı olmaya çalıştım. Hiçbir zaman bu soruları cevaplarken ego yapmadan isteyerek yardımcı oldum. Senin gibi bazıları arada bir çıkar böyle atarlı ergen modunda birşeyler yazıp gider.
Çok şükür pireye kızıp da yorgan yakmadık. Yakmayız da..

> 1 <
Bu konu kilitli, yeni ileti kabul edilmiyor.
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.946 saniye - Sorgu: 53 - Ortalama: 0.01785 saniye