08.11.2016 07:54    

comprador
selamlar; yaptığım çizimi animasyon olarak kaydetmek üzere anipath komutunu kullanıyorum [img][/img] her ayarı yapıyorum fakat kameranın açısını bir noktaya odaklamayı sağlayan "target" sekmesindeki "point" i seçip odak noktasını seçtiğimde o noktanın koordinatları belirmediği için kamera değişik açılardan rastgele görüntü kaydı yapıyor bunu nasıl düzeltebiliriz.resimde de görüldüğü üzere point sekmesi seçilip çizimden odak noktası seçilmesine rağmen koordinat bölümü 0000000.00000 gözüküyor.

09.11.2016 09:03    

ehya
böyle bir şey normalde mümkün değil. point seçildikten sonra butona basıp ekranda nokta gösterdikten sonra isim verilir ve mevcut koordinat alt bölüme yansıtılır.
sorun, programın tamamında mı yoksa mevcut dosyasınızda mı bunu tespit etmek gerek.
boş bir dosyada deneyin. eğer doğru yaparsa mevcut dosyanızın ucs ayarlarını kontrol edin.

10.11.2016 12:58    

comprador
onu da denedim programı kapatıp yeni bir çizimde aynı şeyi denedim onda da aynısı oldu. Program hatası olsa gerek. Sizlerin görüşü.....?

10.11.2016 14:59    

ehya
program hatası olduğunu düşünmüyorum. Daha önceden böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Eğer sakıncasıyoksa uzaktan bağlantı ile ayarlarınızı kontrol etmek isterim..

14.11.2016 06:56    

comprador
tamamdır hangi programdan bağlanıcaz

14.11.2016 08:51    

ehya
öyle mesajımdan 4 gün sonra cevap verecek iseniz bağlanmaya gerek yok. Sizin online olup sorununuzu çözmek için bilgisayar başında hazır-kıta bekleyemem...

14.11.2016 10:55    

comprador
ilginiz için teşekkür ederim öncelikle. Ama bu cevap hiç hoş olmamış. Bilmiyorum yaşınız kaç ama yakışmamış. Ben 41 yaşındayım karşınızdaki insanlarla konuşurken yada yazışırken daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Gerek yok sizin yardımınıza teşekkür ederim.

14.11.2016 11:07    

ehya
"dikkatli olmak" derken tehditkar bir söylem olmuş. Bu şekilde yazmamanızı tavsiye ederim.
Ben gerektiği gibi cevap verdim. Yardım istiyorsunuz madem, bi zahmet forumda durup verilen cevapları takip edin. Kimse burada kimseye zorla yardım talebinde bulunmuyor yada illa yardım edeceğim diyerek ısrarcı olmuyor.
Maksadımız bir faydamız olsun diyedir, ancak yardım isteyenlerin de bu konuda biraz hevesli olması gerek.
Ben bir mesaj yazarken kişinin yaşına, cinsiyetine, memleketine v.s. bakmam...
Neyse siz o geçen 4 günde mutlaka araştırıp çözümü bulmuşsunuzdur zaten.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.088 saniye - Sorgu: 68 - Ortalama: 0.01599 saniye