AutoCAD • AutoLISP • Programlama • Püfler • Komutlar • Terimler • Eğitim
aLd • TCad • FacadeCAD • Cephe Kot • HQ Library • FreeMUST • Pasdoc.A
14.11.2014 11:21    

ÅŸahnaz
Başlıktan da anlaşıldığı üzere stadyum mimari projesi ve detaylarına ihtiyacım var (çok ayrıntılı olmasa da). İnternette bir araştırma yaptım ama pek bir şey bulamadım. Ör: Zeminde neler yapılır hangi malzemeler kullanılır bu vb. gibi detaylara ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi çalışmalar.

14.11.2014 11:30    

özkan-wien
slm sahnaz el ile cizim yaptigimiz zamanlarda bi 10.000 kisilk kapali spor salonu cizmistik ama uzun Zaman oldu.zeminden kastin müsabaka oynanacak zemin mi yoksa sporcularin soyunma odasi ile spor sahasi arasinda kalan mesafe zemini mi?
cünkü sporcular sahaya cikarken herhangi bir yaralanma sakatlanma olmasin diye koridorlar, merdivenler,duvarlar özel malzemeden tasarlaniyor, düsünce tökezleyince carpisinca falan yaralanma olmasin diye. Ek Bilgi olarak söylemek istedim. Detaylari maalesef yok olsa da sana yaramaz cok Zaman gecti.
kolay gelsin

14.11.2014 11:54    

ÅŸahnaz
Zeminden kastım müsabakanın yapılacağı yerdi aslında. Bu kadar detaylı olacağını düşünmemiştim. Yine verdiğin bilgiler için teşekkür ederim özkan-wien :)

15.11.2014 13:32    

mateus
Birsiteden bulmuştum detayları belki işine yarar

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

17.11.2014 11:28    

ÅŸahnaz
Teşekkür ederim Mateus.

16.04.2015 14:24    

rmim
merhaba arkadaşlar ben bu dönem stadyum projesi çiziyorum da hangi katta hangi birim var bilmiyorum nerden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz lütfenn

18.04.2015 12:25    

mateus

mateus (19.04.2015 16:58 GMT)

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.252 saniye - Sorgu: 62 - Ortalama: 0.02019 saniye