18.09.2006 22:03    

aRcHiTeCt
Arkadaşlar idemimari hakkındaki dökümanlarınızı ve kaynaklarımızı burda toparlayalım bu şekilde ben ilk kaynak olarak idemimari ve komutlarını ekliyorum.

Biraz resim formatında oldu ama idare edin :))

İdemimari komutları için tıklayınız.

19.09.2006 15:16    

selimsoysal
Emeğine sağlık aRcHiTeCt
Ayrıca yeni bölüm hayırlı olsun.

24.02.2007 16:16    

fgirisen
arkadaşlar ben tıklıyorum sayfa açılmıyor acaba sayfadamı sorun var yoksa benim bvilgisayarda sorun var...

15.04.2007 00:17    

Elips
Sn aRcHiTeCt, ide CAD mimari komutları ile ilgili dosyayı iki gün önce indirmeye çalıştım açılmadı, şimdi ise çalışmayan bir ''Hemen paylaş'' sitesi karşına çıkıyor, lütfen izah edebilirmisiniz bu ideCAD komutları dosyanızı nasıl indirebiliriz? ilginize şimdiden teşekkürler.

15.04.2007 11:47    

MaXCi
busite yani hemenpasylas sitesi kapanlı 5 ay oldu Anlaşılan Link Baya eski :s

03.05.2007 09:35    

arzuuuuum
arkadaşlar ide mimari ile ilgili döküman yada herangi bir bilgiye sahip olan akadaş varmı.yada hangi siteyi önerrisiniz.
arkadaş yeni idemimari öğreniyoda onun için.sağolun

03.05.2007 19:49    

acmftka
ben bu yaz 4 ay kullandım ide mimari programını ve hatta sırket lısanslı satın aldıgı ıcın programı yazan arkadaslar bıse bır ay kurs verdı ama bılgılerımı sızınle nasıl paylasırım acıkcası bılmıorum?ama yaklasık 10 15 proje yaptık ve benım tıkandıgım yerde hala o programı kullanan uzman derecesınde bılen arkadasım var... gercekten yardımcı olmak ısterım arkadaslar!!!

04.05.2007 05:50    

arzuuuuum
aslında worda kısayollarını yada ne bilim bi kaç bildiğin bişeyi yazsanda göndersen çok memnun kalırım.1 aylık kurstan bayağı şey öğrenmişsindir elbet.bilgilerini baylaşırsan sitemiz için çok hayırlı olur.

15.05.2007 20:34    

nuriş_03
link bozulmuş bilginiz olsun yenilerseniz iyi olur.
teşekkürler..............

14.08.2007 06:03    

smileyplesa
arkadaşlar idemimari proğramım var ama bu konuda bilgim yok. Yardımcı olursanız , idemimaride çizimin nasıl yapıldığını bilmiyorum. Patronlarımın çizimde autocad dense idemimariyi tercih ediyorlar.Bu konuda bilgi paylaşımı yapan arkadaşlara tşk.
Bana ********************* dan ulaşabilirsiniz
Yardımlarınızı bekliyorum...

Forumda email adresi vermek yasaktır...

ehya (13.02.2008 14:57 GMT)

13.02.2008 14:41    

aydin_03
slm kardeş idecad te pilye ve düz donatı ölcüleri kırım noktalarına varasıya kadar atıyor küçük çaplı projelerde donatı ölcüsü okunmuyor bu kırım noktalarına atılan ölcüleri iptal etmeyi biliyormusunuz bana sadece L= donatı uzunlugu olsa yeter ilginize şimdiden tşk ederim ayrıca 1 senedir idecad kullanıyorum idecad hakkında yardım isteyen arkadaşlarada yardım etmek isterim bildigim kadarıyla.. *****************

Forumda email adresi vermek yasaktır...

ehya (13.02.2008 14:57 GMT)

16.08.2008 06:30    

smileyplesa
arkadaşlar bu idemimari hakkında tam bir bilgi yokmu ? en azından temel komutları verin de bir başlangıç yapalım...böyle bir yardıma hayır demem

19.10.2008 13:37    

scetcher
Alıntı
smileyplesa :
arkadaşlar idemimari proğramım var ama bu konuda bilgim yok. Yardımcı olursanız , idemimaride çizimin nasıl yapıldığını bilmiyorum. Patronlarımın çizimde autocad dense idemimariyi tercih ediyorlar.Bu konuda bilgi paylaşımı yapan arkadaşlara tşk.
Bana ********************* dan ulaşabilirsiniz
Yardımlarınızı bekliyorum...

BİRŞEYİ ÖĞRENMENİN EN KOLAY YOLU İÇİNİ AÇIP BAKMAKTIR. arkadaşlar ben idecad i kendi çabamla öğrendim. takıldıgım yerlerde sorup sorusturup pc ye kafa atarak öğrendim. üstelik demo programla basladım. 3 senedir kullanıyorum. mimari statik 3D full en pratik program. tek sıkıntım yeterli jütüphanem yok. yakında max le yarısırım:D

21.02.2009 08:41    

prensese
arkadaşlar ide mimarı programını 9 ay kullandım ArchiCAD'in türkçe versiyonu diye biliriz çok kolay öğreniliyo hele birde autocad biliyosan hiç zorluk çekmezsiniz autocad mi idemimarimi deseler tabiki ide derim çünkü; kesit ve görünüşlerle uğraşmıyosunuz kesit yerini işaretlediğiniz zaman program kendisi çiziyor size projeyi sadece düzünlemek ve renklendirmek kalıyo birde ide statik programı var beton armeyi de bu progaram sayesinde öğrendim ide statik ile ilgili cd anlatyım klavuzu var bende ama siteye nasıl yüklerim yol gösterirseniz ilete bilirim size

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.486 saniye - Sorgu: 82 - Ortalama: 0.01812 saniye