27.01.2014 10:06    

arzuuuuum
Selamün aleyküm çizim okulu sakinleri.
Hey millet nasılsınız bakalım. Uzun zamandır siteye uğramıyordum. Sitemizi özledim bir gireyim selam vereyim dedim.
Sitemiz durgun gibi geldi. Neyse ben ayağımı sürüdüm gelirken şimdi site dolarsa şaşmayın:)
Hadi bana eyvallah :)

27.01.2014 11:56    

ehya
:) Hoşgeldin arzu,

sonunda foruma gelmeyi akıl edebildin yani..
Forum eskisi gibi değil ama yine de iş görür vaziyette. :)
Bu kadar ayrı kalma forumdan. Her ne kadar 3dsmax bölümünde paylaşım yapsan da burada da paylaşımlarını bekliyoruz....

27.01.2014 12:19    

admin
Ve aleyküm selam. Hoşgeldin.
Site yakında canlanacak inşaallah. Bir ara çok yavaş çalışıyordu. O dönem baya şikayet ve memnuniyetsizlik oluşmuştu. Bir kaç aydır yapılan çalışmalarla toparladık ve bir takım yeni özellikler ekledik. Şu aralar günde 2,500-3,000 civarında ziyaretçimiz var, inşaallah kısa sürede 5,000 üzerine çıkarız. :)

Bu arada 3ds max forumlarını eskisi burayla birleştirmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?

27.01.2014 12:28    

Travaci
Hoşgeldin arzuuuuum
admin

Artık site ismi autocadokulu olmadığına göre, pekte mantıksız gözükmüyor :)
Gün içinde max le uğraşmadığım için siteye girmek aklıma gelmiyor, belki burda olsaydı yardımcı olabilirdim.

27.01.2014 12:45    

arzuuuuum
Eyvallah

Ehya, max bölümünede ne zamandan beri bakamıyorum. Orası buradan daha beter durgun. Ayda bir belki birileri uğrarsa uğruyor yoksa kurak çöl gibi kalmış:)
Bu arada max bölümünde bir çizim eklemiştin "ihaleyi bekliyoruz" demiştin. Hatta tasarım olarak ben çok beğenmiştim. Ne oldu o projeniz?

Aydın bey, bence süper bir gelişme 3,000 de az değilmiş ama sanırım bakıp giden sayısı bunlar online olupta paylaşım yapan, soru soran vs. çok az. Evet bazı değişiklikler gördüm sitede.
Mesela resimdeki bölüm kısmına tıklanabiliyordu şimdi o özellik yok. Eskisi iyiydi bence.
[img]http://hizliresim.com/KZ74Vg [/img]

Şayet maxı buraya almanız hızlı çalışmasına engel olmayacaksa güzel olur. Neticede cad ve max özdeşleşmiş proğramlar. Birini araken diğerinin olması ziyaretçi sayısınıda artıracaktır.

27.01.2014 12:47    

arzuuuuum
Alıntı
Travaci :
Hoşgeldin arzuuuuum
admin

Artık site ismi autocadokulu olmadığına göre, pekte mantıksız gözükmüyor :)
Gün içinde max le uğraşmadığım için siteye girmek aklıma gelmiyor, belki burda olsaydı yardımcı olabilirdim.

Hoşbulduk.
Bencede madem isim çizimokulu çizimle alakalı herşey olmalı

27.01.2014 13:24    

ehya
İhale işte, hala bekliyor :)
bizim işler böyle işte.. bir teklif hazırlarsın artık uzun bir süre beklersin adamların keyiflerinin yerine gelmesini :)

Daha büyük işlerimiz var ancak sunum aşamasında olduğu için paylaşım yapamıyorum. Proje aşamasına geçersek onları da paylaşacağım...

28.01.2014 00:17    

admin
Alıntı
arzuuuuum :
Aydın bey, bence süper bir gelişme 3,000 de az değilmiş ama sanırım bakıp giden sayısı bunlar online olupta paylaşım yapan, soru soran vs. çok az. Evet bazı değişiklikler gördüm sitede.
Mesela resimdeki bölüm kısmına tıklanabiliyordu şimdi o özellik yok. Eskisi iyiydi bence.
[img]http://hizliresim.com/KZ74Vg[/img]

Daha kullanışlıysa ok, kolay o :)

28.01.2014 08:20    

arzuuuuum
Alıntı
ehya :
İhale işte, hala bekliyor :)
bizim işler böyle işte.. bir teklif hazırlarsın artık uzun bir süre beklersin adamların keyiflerinin yerine gelmesini :)

Daha büyük işlerimiz var ancak sunum aşamasında olduğu için paylaşım yapamıyorum. Proje aşamasına geçersek onları da paylaşacağım...

Bekle bekle :) bunla ilgili bir söz var onu yazacaktım ama şimdi sen kırılırsın falan aman kalsın :) :)
Ekle uzun uzadıya yorum yazmayı özlemişim bilhassa senin çalışmalarına yorum yapmak çok zevkli hem coniliğide özledim zaten:)

Aydın bey, evet öyle kolayıma geliyordu mesela bide bi konuyu açıyorum daha önce o konuya yorum yapıp yapmadığım daha doğrusu kimlerin yorum yaptığı üst tarafında görünüyordu ama şimdi oda yok.

28.01.2014 08:55    

ehya
Kaç zaman geçti hala eski arzu'sun.:)
Sanki işlerin hızlanması bizle alakalı.. :) Neyse sustum. Biraz daha konuşursam coni moduna geçecek destan yazacaksın :)

Resim ekleme konusunda özellikle aydın hocama buradan sesleniyorum :)

Eskiden 3dsmax bölümü de bu sayfada olduğu için daha çok ziyaretçisi vardı. Şimdi 3dsmax bölümü ayrı olunca iki forumu takip etmek biraz zor oluyor. Ayrıca diğer bölüme kimse gitmiyor :)
Haliyle eskiden çok yapılan 3dsmax paylaşımı şimdi yerlerde....
Acaba eskiye dönüş mü yapsak diye sesli düşünesim geldi... :blush

28.01.2014 09:11    

arzuuuuum
Alıntı
ehya :
Kaç zaman geçti hala eski arzu'sun.:)
Sanki işlerin hızlanması bizle alakalı.. :) Neyse sustum. Biraz daha konuşursam coni moduna geçecek destan yazacaksın :)

Resim ekleme konusunda özellikle aydın hocama buradan sesleniyorum :)

Eskiden 3dsmax bölümü de bu sayfada olduğu için daha çok ziyaretçisi vardı. Şimdi 3dsmax bölümü ayrı olunca iki forumu takip etmek biraz zor oluyor. Ayrıca diğer bölüme kimse gitmiyor :)
Haliyle eskiden çok yapılan 3dsmax paylaşımı şimdi yerlerde....
Acaba eskiye dönüş mü yapsak diye sesli düşünesim geldi... :blush

Can çıkar huy çıkmaz Mehmet ne yaparsın. Coniliğimi burada değil eklediğin çalışmana yapacağım.

Hakikaten resim eklenmiyor. Bende benle alakalı sanmıştım.

Max için merak etme Aydın bey'de buraya taşıma taraftarı zaten diğer türlü yorum yapan bi ben oluyorum.Kimse girmiyor ki.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.543 saniye - Sorgu: 75 - Ortalama: 0.02057 saniye