22.08.2013 09:01    

erfpb
Merhabalar arkadaşlar. Ben şu alan Lisp'ini yükledim ama çalıştıramıyorum. Hata veriyor. Nerede yanlış yapıyorum acaba?

ProhibiT (06.12.2013 17:01 GMT)

22.08.2013 11:24    

Travaci
Hangi alan lisp'i ? nasıl yüklediniz, nerden aldınız, ne yaptınız, ne hatası ....

28.11.2013 09:57    

cander
bende ALN komutlu olan lispi yükledim ama ''error: bad argument type: streamp nil'' diye bi hata veriyor. Nasıl çözebilirim?

06.12.2013 14:28    

dermian
Ne yazıkki aynı hatayı bende de veriyor. çözüm ile ilgili fikri olan var mıdır acaba?

06.12.2013 17:15    

ProhibiT
Arkadaşlar sorularımızı sorarken lütfen, net ve açık soralım. Aksi halde kimse neden bahsetttiğinizi anlamadığı için cevap alamıyorsunuz. Büyük ihtimalle Sitemizin Download bölümünde

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

linkindeki AutoLISP programdan bahsediyorsunuz.

Başka konular altında pek çok defa açıkladığımız bir problemi yaşadığınızı sanıyorum.
aLd gibi fonksiyonlar kullandıkları .dcL dosyalarını kendileri oluşturacak şekilde yazıldılar. Program kullanacağı dosyayı oluşturmaya çalışırken, c:\Program Files\Autodesk\AutoCAD xxxx\Support klasöründe yeterli erişim yetkiniz olmadığından bu klasöre dosyayı yazamıyor ve bahsedilen hata ortaya çıkıyor.

Problemin çözümünü çok basit. İşin doğrusu her AutoCAD kullanısının bildiğini kabul ettiğimiz bir durum bu. Çözüm hakkında detaylı bilgileri

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

linkinde ve orada verdiğimiz diğer linklerde bulabilirsiniz.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.969 saniye - Sorgu: 55 - Ortalama: 0.01762 saniye