23.05.2013 08:23    

ozkul
Profilimi düzenlerken aşağıdaki hatayı alıyorum sürekli.

"Uygun değil Seçilen alan adı en az 1 karakter olmalı, sadece harfler ve sayılardan oluşmalı ve Türkçe karakter de içermemelidir."

ayrıca forumdaki bazı kısımlara (serbest kürsü, önerileriniz istekleriniz vb.) konu açamıyorum.
"Mesaj : Yetki sınırlaması! (#930)"

admin (25.05.2013 16:20 GMT)

23.05.2013 13:50    

ozkul
yönetici uyuyor mu :)

23.05.2013 14:04    

ehya
Yönetici uyuyor. Hastalık idare edin.
Admin'de çalışıyor. Malum iş yoğunluğu bunu da idare edin.
Fırsat bulunduğunda cevap verilecektir. Acele etmeyin.

23.05.2013 14:07    

ozkul
konu arada kaynamasın sonra üstad.

geçmiş olsun, Rabbimden acil şifalar duası ile..

25.05.2013 14:15    

arzuuuuum
Alıntı
ozkul :
ayrıca forumdaki bazı kısımlara (serbest kürsü, önerileriniz istekleriniz vb.) konu açamıyorum.

Bu konuda ozkul'a katılıyorum. Biraz önce çizimle alakası olmayan yani serbest kürsülük bir konu açacaktım, fakat üstte geçen uyarı mesajı ile karşılaştım. Haliyle konumu açamadım. Madem o bölümlere konu açmak için yetkimiz yok o halde yetkimiz bulunan bir bölüm önerebilir misiniz?

25.05.2013 14:32    

ozkul
Alıntı
arzuuuuum :
Alıntı
ozkul :

Bu konuda ozkul'a katılıyorum. Biraz önce çizimle alakası olmayan yani serbest kürsülük bir konu açacaktım, fakat üstte geçen uyarı mesajı ile karşılaştım. Haliyle konumu açamadım. Madem o bölümlere konu açmak için yetkimiz yok o halde yetkimiz bulunan bir bölüm önerebilir misiniz?

Üstad bu arada oraya acemi üye dahil herkes konu açmış. Üstad düzeyindekiler açamıyor. Neyi ima ediyorlar acaba :)

25.05.2013 14:45    

arzuuuuum
Ozkul, dikkatini çektimi bilmem bölümün altında ek bilgi olarak

"Siz istediniz biz yaptık, serbest kürsü kapandı..." ibaresi mevcut. Hangi üye kapatılmasını istedi acaba?
Açık olduğu zamanlarda serbest kürsü diye önüne gelen gerekli-gereksiz konu açmıştır buda muhtemelen yönetimin canını sıkmıştır ve son çare olarakda o bölümü kapatmayı uygun görmüşlerdir. Kapatıldıysa bu bişekilde telafi edilmeli.
Arkadaş ben serbest kürsüyü istiyorum işte okadar.

25.05.2013 15:00    

ozkul
wayy yalancı gazetelerin tekzib yayınladığı gibi minnacık yazmışlar.

bende istiyorum kardeşim serbest kürsüyü.

yönetim istifa... :D

25.05.2013 16:07    

ozkul
Site teması birden değişti ve Profilimi düzenleyebiliyorum.

25.05.2013 16:19    

admin
Arkadaşlar, son günlerde gerçekten çok yoğunum. Hem sağlık sorunları hem yeğenimin çok ciddi bir trafik kazası geçirmesi hem de evi ve iş yerini aynı hafta içinde taşıyacak olmamız siteye zaman ayırmamızı engelledi.

1) Problem ve isteklerinize gelince ozkul'un sorununun sebebini sonunda anladım. Biz tüm çalışmalarımızı v5beta arayüzü üzerinde yapıyoruz. Ancak bazı kullanıcılar site arayüzünü değiştirmişler. (Bunlardan biri de ozkul) Hata bizim, değişiklikleri tüm arayüzlerde yapmamız lazımdı ama atlamışız. Şimdilik daha kısa sürdüğünden herkes için arayüzü v5beta olarak ayarladım. İlerde diğer arayüzlerdeki sorunları da halletmeye çalışırım.

2) Sebest kürsü isteğinize kayıtsız kalmadım ve yeniden açtım. Sizlerden ricam oraya bize yakışmayan şeyler yazılırsa editörlerimize veya bana bildirmeniz.

25.05.2013 22:31    

arzuuuuum
Öncelikle geçmiş olsun aydın bey, Allah acil şifalar versin.
Yeğeniniz içinde geçmiş olsun dileğimi iletiyorum.
Taşınma işi için ise Allah kolaylık versin.

Serbest kürsü için teşekkürler.
Ozkul zafer bizimdir :))

26.05.2013 19:05    

Travaci
Geçmiş olsun.
Birde ben söyliyim kişi nicklerine tıkladığım zaman ana sayfaya dönüyor ve logout oluyor.

27.05.2013 05:29    

ozkul
Alıntı
admin :
Arkadaşlar, son günlerde gerçekten çok yoğunum. Hem sağlık sorunları hem yeğenimin çok ciddi bir trafik kazası geçirmesi hem de evi ve iş yerini aynı hafta içinde taşıyacak olmamız siteye zaman ayırmamızı engelledi.

1) Problem ve isteklerinize gelince ozkul'un sorununun sebebini sonunda anladım. Biz tüm çalışmalarımızı v5beta arayüzü üzerinde yapıyoruz. Ancak bazı kullanıcılar site arayüzünü değiştirmişler. (Bunlardan biri de ozkul) Hata bizim, değişiklikleri tüm arayüzlerde yapmamız lazımdı ama atlamışız. Şimdilik daha kısa sürdüğünden herkes için arayüzü v5beta olarak ayarladım. İlerde diğer arayüzlerdeki sorunları da halletmeye çalışırım.

2) Sebest kürsü isteğinize kayıtsız kalmadım ve yeniden açtım. Sizlerden ricam oraya bize yakışmayan şeyler yazılırsa editörlerimize veya bana bildirmeniz.

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Allah şifalar versin.

yoğun olduğun bi dönemde sorunumuzu çözdüğün için teşekkürler. Başlığı da çaktırmadan değiştirmişsin farketmedim sanma :)

Alıntı
aarzuuuuum : Ozkul zafer bizimdir )
Üstad destek için teşekkürler. Avazımız çıktığı kadar konuşabiliriz artık serbest kürsüde.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.673 saniye - Sorgu: 78 - Ortalama: 0.02145 saniye