31.01.2012 07:21    

yildizahmet
Merhaba, Autocad'den Autocad Mechanical'a geçiş sürecindeyim. Autocad Mechanical'da bir çizim yapınca onun parça listesini otomatik olarak çıkarabiliyorum. fakat resmi kapatıp geri açtığımda oluşturduğum liste, parça referans blokları ve balloon'lar normal blok haline dönüyor ve BOM veri tabanındaki yaptığım tüm ayralar siliniyor.
Bu durum normal midir?
bunun önüne geçmemiz mümkün müdür?

Autocad konusunda çok rahat döküman bulabiliyoruz fakat autocad mechanical için drum böyle değil. bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

01.02.2012 06:57    

yildizahmet
Bu siteye benden başka kişi girmiyor galiba

01.02.2012 11:58    

mayyaq61
:):)Autocad Mechanical kullanan az diyelim ona.. :)

01.02.2012 15:02    

admin
Siteye sizden başka yaklaşık 6 bin kişi giriyor günde. Ancak demekki herkesin hayat gayesi yildizahmet 'in sorusunu cevaplamak değilmiş? Sizin tepkinizde ilginç, sitemizi tek yönlü kullananlar da.

03.02.2012 10:09    

yildizahmet
Sn. yönetici sizin bu sitede göreviniz üyelerle polemiğe girmek mi? Yardım mesajlarında pek ortalıkta görünmüyorsunuz da!.. Benim amacım sizinki gibi polemiğe girmek değildi aslında. O böbürlenerek saydığınız 6 bin kişi arasından biriyim bende.
"mayyaq61" arkadaşımız "Autocad Mechanical kullanan az diyelim ona.. gibi bir yorum yapmış kendisine teşekkür ediyorum.
Autocad Mechanical kullanan az kişi olabilir bunu bende ilk mesajımda belirtmiştim zaten. Belkide mechanical kullanan birkaç kişi burada tecrübelerimizi paylaşacaktık ama bu saldırgan tavrınız üzerine başlamadan bitti.

03.02.2012 12:16    

ehya
Yildizahmet

Bu sitede hiçbir yönetici kimse ile polemiğe girmez. Burası polemik yeri değil. Senin ikinci mesajında yazdığın gibi sadece seninle olacak birşey değil. Kullandığın program mesleki bir program. Aynı revit architecture, archicad v.s. gibi. Pek kullanan yok. Pek kullanılmayan bir programın sorusunun cevabını bu şekilde bulamazsın. Bilen birisi olsa idi yada cevap vermek isteyen mutlaka cevaplardı.
Aydın bey, sitede pek bulunamıyor. Kendi işleri ve dersleri yüzünden fırsat bulamayabiliyor. Gün boyunca ben sitedeyim. Elimden geldiğince sorulara cevap vermeye çalışıyorum. Ancak polemiğe girmeden... Saolsun bazı arkadaşlar zorluyor. Onda da yapabilecek birşey yok.

Deneyimlerini paylaşacağını ancak bir söz yüzünden bittiğini söylemişsin. Bu da senin düşünce.. Biz de burada birçok sıkıntı çekiyoruz ama çekip gitmiyoruz. Seni de zorla tutacak halimiz yok. Var yolun açık olsun...

Konu kilitlenmiştir...

> 1 <
Bu konu kilitli, yeni ileti kabul edilmiyor.
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.01 saniye - Sorgu: 60 - Ortalama: 0.01683 saniye